Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65194.23
1.22%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3146.99
2.36%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.42
2.16%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $568.9
0.94%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

JPMorgan’ın Blockchain Tabanlı Ödeme Ağına Bir Banka Daha Katılıyor!

Hintli banka JPMorgan’ın Blockchain tabanlı ödeme ağına katıldığını açıkladı.

Clock
Paylaş
JPMorgan’ın Blockchain Tabanlı Ödeme Ağına Bir Banka Daha Katılıyor!

State Bank of India (SBI), kullanıcılarına daha verimli uluslararası ödemeler sağlamak için JPMorgan’ın Blockchain tabanlı ödeme ağına katılıyor.

Hindistan’ın en büyük kamu sektörü bankası State Bank of India (SBI), sınır ötesi ödemeleri hızlandırmak ve maliyetleri düşürmek için JPMorgan’ın Blockchain ödeme ağına katılacak. Liink adı verilen Ethereum fork’una dayalı Blockchain network’ü, hâlihazırda 100 kadar bankaya entegre edilmiş durumda.

Liink bankaları eşler arası (peer-to-peer) olmak üzere birbirine bağlayarak sınır ötesi ödemelerde ve diğer işlemlerde karşılaşılan verimsiz durumları gidermek amacıyla tasarlandı. SBI’ın işlem süresi uzun zamandır müşterileri tarafından eleştiriliyordu. Liink sayesinde bankanın işlem süresinin 2 haftadan birkaç saate düşmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir: JPMorgan Haberleri

Bankanın genel müdür yardımcısı Venkat Nageswar konu hakkında olumlu bir şekilde konuştu. Hindistan sınırları içerisinde, Liink network’üne katılan ilk banka olmaktan mutluluk duyduklarının altını çizen Nageswar, JPMorgan ile daha yakın bir partnerliği dört gözle beklediklerini ekledi.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

728×90 muhabbit - JPMorgan'ın Blockchain Tabanlı Ödeme Ağına Bir Banka Daha Katılıyor!300x250 muhabbit - JPMorgan'ın Blockchain Tabanlı Ödeme Ağına Bir Banka Daha Katılıyor!
Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar