Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64115.99
-3.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3149.8
-8.63%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.99
-9.76%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $561.1
-3.79%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Justin Sun, Huobi’deki İflas İddiaları Hakkında Açıklamada Bulundu!

Kripto para borsası Huobi iflas iddialarıyla karşı karşıya. Bu iddialara Justin Sun’dan açıklama geldi!

Clock
Paylaş
Justin Sun, Huobi’deki İflas İddiaları Hakkında Açıklamada Bulundu!

Kripto para borsası Huobi, iflas iddialarıyla karşı karşıya. Bildiğiniz üzere 4 Ağustos’ta Huobi yöneticilerinin Çin’de tutuklandığına dair haberler kamuouyuna düşmüştü. Tutuklanma sebebi olarak da borsanın kumar platformlarıyla ilişkisi gösterilmişti. Kripto para borsası Huobi hakkında çıkan bu söylentiler ise borsadan büyük çaplı çıkışlara sebep oldu. 5-6 Ağustos tarihlerinde borsadan toplamda 64 milyon dolarlık çıkış olurken, borsanın TVL’i ise 3,09 milyar dolardan 2,5 milyar dolar seviyelerine geriledi.

728×90 muhabbit - Justin Sun, Huobi'deki İflas İddiaları Hakkında Açıklamada Bulundu!300x250 muhabbit - Justin Sun, Huobi'deki İflas İddiaları Hakkında Açıklamada Bulundu!

Justin Sun’dan Açıklama Geldi!

Bu iddialar üzerine Huobi Global danışmanı Justin Sun’dan açıklama geldi. Twitter üzerinden açıklamada bulunan Justin Sun, şu ifadelerde bulundu:

“FUD’ı görmezden gelin, inşa etmeye devam edin! TRON ve Huobi sürdürülebilir gelişim sayesinde büyüyecek. Daha güçlü bir gelecek için vizyonumuza ve topluluk çabalarımıza güvenin.”

Huobi Global danışmanı Justin Sun

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar