Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66564.53
0.75%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3250.56
2.78%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.12
2.22%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.7
0.95%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Justin Sun ve TRON Hakkında Çarpıcı İddialar!

nOS Platformunun kurucusu Dean van Dugteren birkaç saat önce sosyal medya hesabında Justin Sun ile ilgili bombayı patlattı!

Clock
Paylaş
Justin Sun ve TRON Hakkında Çarpıcı İddialar!

nOS Platformunun kurucusu Dean van Dugteren birkaç saat önce sosyal medya hesabında Justin Sun ile ilgili bombayı patlattı!

İddiaya göre, eski BitTorrent çalışanları Justin Sun ve TRON’u dava etti. Dava sebebinin ise ayrımcılık, zorbalık, taciz ve çalışanlara karşı kaba davranışlar gibi birçok huzursuz edici davranış olduğu söyleniyor.

Dava belgelerini paylaşan Dean, direkt olarak Justin Sun tarafından tokatlandığını iddia eden eski çalışan Li’nin ifadesine de kulak verilmesi gerektiğine dikkat çekti.

728×90 muhabbit - Justin Sun ve TRON Hakkında Çarpıcı İddialar!300x250 muhabbit - Justin Sun ve TRON Hakkında Çarpıcı İddialar!
EPTZmNoWoAoRrTR?format=png&name=small - Justin Sun ve TRON Hakkında Çarpıcı İddialar!
Sun ve TRON’a karşı olan dava belgeleri

İddiaların içerisinde çocuk pornografisinden tehdide kadar birçok suç olduğu dikkat çekmekte. Bununla beraber haftanın 6 günü sabah 9 akşam 9 çalışma saatlerinde çalışmaya razı olmadıklarından dolayı eski çalışanlar kovulmuş. Yerlerine ise insanlık dışı çalışma saatlerine razı olan Çinliler getirilmiş. Çeşitli darp iddiaları da mevzut. Yani çalışanların fiziksel sağlığının yanı sıra kovulma tehditleriyle psikolojik sağlıkları da darmadağın edilmiş.

EPTctGpWkAESEi7?format=png&name=small - Justin Sun ve TRON Hakkında Çarpıcı İddialar!
Sun ve TRON’a karşı olan dava belgeleri

Bütün bu belgeleri paylaşan Dean van Dugteren, TRON’un bir sonraki ortağının bir hukuk firması olabileceği konusunda dalga geçti.

Toplumsal konularda veya TRON ile gelişmeleri sosyal medya hesabından duyurduğunu bildiğimiz Justin Sun’dan veya TRON’dan, henüz konuyla alakalı bir açıklama gelmedi.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar