Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67040.01
0.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3493.84
-0.33%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.31
10.17%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.3
0.62%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

K-Pop Da Blockchain Teknolojisini Seçti!

Hollanda’da faaliyet veren ve belirli bir tanınmışlığa ulaşan GET Protocol şimdi de gözünü Güney Kore pazarına dikti.

Clock
Paylaş
K-Pop Da Blockchain Teknolojisini Seçti!

Organizasyonlar ve etkinlikler için bilet satışı yapan şirketlere blockchain tabanlı bir biletleme çözümü sunan GET Protocol yeni anlaşmasını duyurdu.

Yıllardır Hollanda’da faaliyet veren ve belirli bir tanınmışlığa ulaşan GET Protocol şimdi de gözünü Güney Kore pazarına dikti.

Jung Won-Kwan (정원관), Güney Kore çapında eğlence sektöründe adından saygıyla söz edilen K-Pop kültürünün ikonik bir yıldız. Özellikle K-Pop’un ilk grubu olarak geçen SoBangCha (Firetruck/İtfaiye) grubunun 3 ana üyesinden biri.

728×90 muhabbit - K-Pop Da Blockchain Teknolojisini Seçti!300x250 muhabbit - K-Pop Da Blockchain Teknolojisini Seçti!
k pop bitcoin - K-Pop Da Blockchain Teknolojisini Seçti!
İlk K-Pop grubu olarak kabul gören SoBangCha

“1987’de Güney Kore’de yaşayan her bir genç kızın kalbini çalıyorduk.” diyerek eski günlerini yad eden Jung Won-Kwan, eğlence endüstrisinden elini eteğini çekmemiştir. Yıllar içinde farklı bir odak noktasıyla devam eden Jung Won-Kwan, 20 milyondan fazla kullanıcısıyla Kore’nin en büyük müzik yayınları hizmeti sunan “Bugs Music”‘in CEO’suydu.

Şu anda Güney Kore’deki sanatçı ve aktörlerin castingi, festivalleri ve müzikallerin yönetimini üstlenen eğlence sektörü şirketlerinde uzman danışmanlığını yapıyor. Buna ek olarak birkaç K-Pop ödüllerinin üyeliğini yapıyor.

Jung Won-Kwan, GET Protocol Ekibinde!

Get Protocol, yeni danışmanıyla beraber yakında Güney Kore’de başlayacak olan blockchain tabanlı biletleme sistemini dört gözle bekliyor.

GET Protocol’ün CEO’su Maarten Bloemers;

“Bana üç yıl önce GET Protocol’ü Güney Kore’ye getireceğimizi söyleseydiniz, hayatta inanmazdım! Ancak işte buradayız. Burada olmaktan mutluyuz!”

“Jung Beyin de aramıza katılması ile daha önce hayal etmeyi geçin hayal etmeye cesaret bile edemeyeceğim kapılar açıldı. Ve daha çok yeniyiz!”

GET Protocol’ün bu yeni macerasıyla dünya devi olma konusundaki misyonumuza bir adım daha yaklaştığımız için çok heyecanlıyım”

Güney Kore Pazarında GET Protocol

Kore Pazarının GET protocol için çok umut verici olduğu aşikâr. Çünkü sistem tıpkı Hollanda’da ki gibi uzun zamandır var ve tıkırında işliyor.

İki ülke de benzer bir siyaset anlayışına sahip. Sahtekarlığa katiyen farklılar ve adil bilet sistemine inanıyorlar. Aralarındaki tek fark Güney Kore’nin yaklaşık 9 kat daha fazla nüfusunun olması denilebilir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar