Muhabbit

Kalao ve Islander Ortaklık Kurduğunu Duyurdu!

6 Kasım 2021 tarihinde Islander’in paylaştığı blog gönderisine göre, Kalao ve Islander ortaklık kurdu.

6 Kasım 2021 tarihinde Islander’in paylaştığı blog gönderisine göre, Kalao ve Islander ortaklık kurdu.

Bildiğiniz gibi Kalao, Avalanche’tan yararlanan ve VR yeteneklerine sahip maliyet avantajı sağlayan bir NFT ekosistemi olarak öne çıkıyor.

Islander ve Kalao’nun ortaklığı, sanal dünyalar geliştirmek için beraber çalışmayı ve dijital dönümüşü desteklemek olarak açıklandı. Bununla beraber ikili, VR kullanımının benimsenmesi için var gücüyle çalışacak.

İlginizi çekebilir: Kalao Nedir?

Ayrıca bu ortaklık Islander’a, Kalao’nun platform altyapısını kullanıcılarına sunma şansını da tanıyacak. Bu sayede Islander kullanıcıları, NFT’ler oluşturabilecek, alım satım yapabilecek ve saklayabilecek.

Avalanche ağının sunduğu ölçeklenebilirlik yetenekleri, yüksek hız ve düşük ağ ücretleri, Islander projesini Avalanche ağına yöneltmiş.

Islander Nedir?

Islander, çevrim içi bir öğren kazan platformu olarak öne çıkıyor. Proje sahipleri öğrencilerine, platform tarafından tanımlanmış NFT ögeleri ile birlikte çeşitli görevler tanımlayarak onların dikkatini çekebilir.

Bu arada Kalao, geçtiğimiz aylarda duyurusunu yaptığı Kalao Vision isimli NFT galerisinin lansmanını 8 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirdi. Bu ürün ile Metaverse kavramına tam olarak giriş yapan proje, kullanıcıların ilgisini çekmiş gibi görünüyor.

Twitter: https://twitter.com/GetKalao

Telegram: https://t.me/kalaoklo

Web Site: https://www.kalao.io/

Daha fazla Metaverse haberleri için: Metaverse Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version