Muhabbit

Do Kwon’un Kefaleti, Bir Kez Daha Onaylandı!

Kripto para piyasalarında deprem etkisi yarayan FTX olayının başrolü Do Kwon’un kefaleti tekrar onaylandı.

Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon’un kefaleti tekrar onaylandı. Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon ve şirketin eski finans müdürü Chong-joon‘un kefaletle serbest bırakılmasının ardından savcılık tarafından karara itiraz gelmişti. Karadağ Yüksek Mahkemesi, Do Kwon ve Han Chong-joon’un 400.000’er avro kefaletle serbest bırakılması kararını iptal etmişti. 3 Haziran 2023 tarihinde kamuyuna yansıyan bilgilere göre, Karadağ Mahkemesi Do Kwon ve ortağı Han Chang-joon’un kefaletle serbest bırakılma talebini ikinci defa kabul etti. Kefaletin kabul edilme sebebi belirsizliğini korumaya devam ederken, Karadağ savcılarının kararı temyize götürmek için 3 günlük bir zamanı olacak.

Do Kwon, Mahkemede Kendisini Savunması İçin En İyi Hukuk Şirketlerinden Birini Tuttu!

Hatırlayacağınız Do Kwon geçtiğimiz günlerde mahkemede kendisini savunması için en iyi hukuk şirketlerinden birini tutmuştu. Terraform Labs kurucu ortağı Do Kwon’un anlaştığı hukuk şirketi Dentons, 2023 küresel hukuk firmaları sıralamasında altıncı sırada yerini almıştı.

İlginizi çekebilir: Terra Luna ile ilgili diğer haberleri okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa haberi için: Borsa Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version