Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65482
-0.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3579.56
0.56%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.72
1.65%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $604.6
-0.07%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kevin O’Leary: ABD’li Düzenleyiciler, Kripto Para Piyasalarını Kurumsal Yatırımcılara Açma Politikası Üzerinde Çalışıyor!

O’Leary, kripto paraların düzenlemesini tartışmak için bir grup ABD’li milletvekiliyle iki taraflı bir toplantı gerçekleştirdi.

Clock
Paylaş
Kevin O’Leary: ABD’li Düzenleyiciler, Kripto Para Piyasalarını Kurumsal Yatırımcılara Açma Politikası Üzerinde Çalışıyor!

Kevin O’Leary, diğer adıyla Mr. Wonderful, bir grup ABD’li düzenleyici grubun kripto para piyasalarını kurumsal yatırımcılara açma politikası üzerinde çalıştığını söyledi.

O’Leary şunları söyledi:

İyi haber şu ki, düzenleyici grubun çoğu şeyi hazırladığını söyleyebilirim. Bu politikayı hayata geçirdiklerinde piyasada yeni fırsatlar oluşacak.

728×90 muhabbit - Kevin O'Leary: ABD'li Düzenleyiciler, Kripto Para Piyasalarını Kurumsal Yatırımcılara Açma Politikası Üzerinde Çalışıyor!300x250 muhabbit - Kevin O'Leary: ABD'li Düzenleyiciler, Kripto Para Piyasalarını Kurumsal Yatırımcılara Açma Politikası Üzerinde Çalışıyor!

ABD Senatörleri Kurumsal Yatırımcılar için Kripto Para Düzenlemesi Üzerinde Çalışıyor!

Shark Tank televizyon programı yıldızı Kevin O’Leary, perşembe günü bir tweet attı. Atılan tweete göre O’Leary, kripto paraların düzenlemesini tartışmak için bir grup ABD’li milletvekili ile iki taraflı bir toplantı gerçekleştirdi.

Kevin O’LEARY

Atılan tweet’e göre O’Leary, bütün gününü senatoda geçirmiş ve kripto paralarla alakalı şaka yapan iki politikacı grupla çok eğlendiğini de ayrıca belirtmiş. Daha sonra O’Leary konu ile alakalı şunları söyledi:

Hazırlanan düzenlemeler ve politikalar neredeyse bitti. Politikayı hayata geçirdiklerinde piyasada muazzam bir fırsat doğacak. Bizden haber bekleyin. Yakında çok güzel şeyler olacak!

Shark Tank yıldızı, toplantıya ev sahipliği yapan Senatör Cynthia Lummis’e de ayrıca teşekkürlerini sundu. Wyoming’den Bitcoin destekçisi senatör, Kevin O’Leary hakkında şunları söyledi:

Kevin O’leary ile birlikte çalışmak harikaydı. Çok yakında büyük haberler geliyor!

Kevin O’Leary ise cevap olarak şunları söyledi:

Senatör Lummis %100 haklı. Meclisteki farklı parti üyeleriyle yapılan ve hazırlanan düzenlemeler resmen rüya gibiydi.

kevin oleary - Kevin O'Leary: ABD'li Düzenleyiciler, Kripto Para Piyasalarını Kurumsal Yatırımcılara Açma Politikası Üzerinde Çalışıyor!
kevin o’leary

Kevin O’Leary Kripto Paraları Bir Yazılım Şirketi Olarak Görüyor!

Kevin O’Leary; Bitcoin, Ethereum, Polygon ve neredeyse bütün blok zincirlerinin birer yazılım olduğunu düşünüyor . Blok zinciri teknolojisinin getirdiği yeniliklerin bir sınırı olmadığını düşünen O’Leary, blok zincirlerin çok hızlı geliştirilebildiği için dünyanın her yerinden sermaye veya yatırım almaya devam edeceğini düşünüyor.

O’Leary, birçok kurumsal yatırımcının Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilmek için beklediğini söylemişti. 2022 Şubat ayında O’Leary, büyük kurumsal firmaların kripto para piyasasına giriş yapacağını ve üç yıl içinde Bitcoin fiyatının çok fazla yükseleceğini söylemişti.

Daha Fazla Borsa Haberi İçin: Borsa Haberleri

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar