BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Ki Young Ju: Arz Talep İlişkisine Göre LINK Fiyatı Ucuz Olabilir!

Listeleme haberinin hemen ardıdan LINK fiyatı ile ilgili bir yorum da geldi.

Avatar

Yayın:

-

ChainLink (LINK) fiyatı ile ilgili yorum, CryptoQuant’tan Ki Young Ju’dan geldi.

Grayscale tarafından ürün yelpazesinin yeni ürünlerle genişletileceği duyurusu ile harekete geçen LINK, platformun listeleyeceği yeni ürünlerden birisi konumunda bulunuyor.

Listeleme haberinin hemen ardıdan LINK fiyatı ile ilgili bir yorum da geldi. Arz-talep ilişkisine göre LINK fiyatını inceleyen Ju, token fiyatının değerinden az olabileceğini düşündüğünü açıkladı.

bybit platform - Ki Young Ju: Arz Talep İlişkisine Göre LINK Fiyatı Ucuz Olabilir!

Borsalarda bulunan LINk miktarının düşüşüne dikkat çeken Ju, uzun zamandır devam eden düşüşe ek olarak Grayscale tarafından gelen duyurunun da talep tarafını artıracağını düşünüyor.

Açıklaması ile birlikte LINk yatırımcı olmadığının da altını çizen analist, veriler üzerinden bu şekilde bir yorum yapılabileceğini söyledi.

Geçtiğimiz gün de konu ile ilgili açıklama yapan Ju, DeFi tokenleri arasında borsalarda miktar anlamında önemli azalış gösteren tek tokenin LINK olduğunu belirtmişti. Bugün ise Grayscale tarafından gelen duyuru ile birlikte LINk fiyatında önemli bir artış yaşandı. yaklaşık olarak yüzde 8’lik bir artış yaşayaran 30 $ seviyelerini test eden LINK, piyasa değerine göre en büyük 10’uncu kripto para olarak öne çıkıyor.

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit

Trend Haberler