Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52071.8
0.90%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2992.01
2.29%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.19
-1.83%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $353.4
-0.06%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Ki Young Ju: Arz Talep İlişkisine Göre LINK Fiyatı Ucuz Olabilir!

Listeleme haberinin hemen ardıdan LINK fiyatı ile ilgili bir yorum da geldi.

Clock
Paylaş
Ki Young Ju: Arz Talep İlişkisine Göre LINK Fiyatı Ucuz Olabilir!

ChainLink (LINK) fiyatı ile ilgili yorum, CryptoQuant’tan Ki Young Ju’dan geldi.

Grayscale tarafından ürün yelpazesinin yeni ürünlerle genişletileceği duyurusu ile harekete geçen LINK, platformun listeleyeceği yeni ürünlerden birisi konumunda bulunuyor.

Listeleme haberinin hemen ardıdan LINK fiyatı ile ilgili bir yorum da geldi. Arz-talep ilişkisine göre LINK fiyatını inceleyen Ju, token fiyatının değerinden az olabileceğini düşündüğünü açıkladı.

Binance BannerBinance Banner

Borsalarda bulunan LINk miktarının düşüşüne dikkat çeken Ju, uzun zamandır devam eden düşüşe ek olarak Grayscale tarafından gelen duyurunun da talep tarafını artıracağını düşünüyor.

Açıklaması ile birlikte LINk yatırımcı olmadığının da altını çizen analist, veriler üzerinden bu şekilde bir yorum yapılabileceğini söyledi.

Geçtiğimiz gün de konu ile ilgili açıklama yapan Ju, DeFi tokenleri arasında borsalarda miktar anlamında önemli azalış gösteren tek tokenin LINK olduğunu belirtmişti. Bugün ise Grayscale tarafından gelen duyuru ile birlikte LINk fiyatında önemli bir artış yaşandı. yaklaşık olarak yüzde 8’lik bir artış yaşayaran 30 $ seviyelerini test eden LINK, piyasa değerine göre en büyük 10’uncu kripto para olarak öne çıkıyor.

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar