Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51542.96
1.56%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3023.61
3.51%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.67
3.24%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $380.1
1.31%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Kim Doğruyu Söylüyor? Sun Mı? Buffett Mı?

Ünlü yatırımcı Warren Buffett hiç kripto parası olmadığını ve asla olmayacağını söyledi lakin Justin Sun aksini iddia ediyor.

Clock
Paylaş
Kim Doğruyu Söylüyor? Sun Mı? Buffett Mı?

Geçtiğimiz gün ünlü yatırımcı Warren Buffett CNBC’ye verdiği bir röportajda hiç kripto parası olmadığını ve asla olmayacağını söyledi lakin Justin Sun aksini iddia ediyor.

Geçtiğimiz ay Justin Sun ile Warren Buffett’ın yemeğini sizlerle paylaşmıştık. Yemek esnasında Warren Buffett’ı kripto para birimlerine yatırım yapması için ikna etmeye çalışan Sun, yanında güçlü müttefikler bile getirmişti. Hatta yemekte Justin Sun’ın Warren Buffet’a kripto para hediye ettiği bile paylaşılmıştı.

Binance BannerBinance Banner

Justin Sun ile Warren Buffett yemeğe çıktı
Justin Sun ile Warren Buffett’ın Yemeği

Ancak görünen o ki Sun ne kadar ikna etmeye çalışırsa çalışsın, başarılı olamamış. Geçtiğimiz gün Warren Buffett CNBC ekranlarında bir programa katıldı. Buraya kadar her şey olağandı. Ta ki sunucunun olay yaratan sorusuna kadar…

Sunucu Becky Quick, Buffett’a hiç kripto paraya sahip olup olmadığını sordu. Buffett’tan gelen cevap kripto para dünyasını soru işaretleri içinde bıraktı;

“Kripto param yok, asla da olmayacak.”

Hediye BTC ve TRX’lere Ne Oldu?

Justin Sun ile yemeğini ve Sun’ın ona TRX ve BTC hediye ettiğini bilen herkes bu kripto paralara ne olduğunu sorguladı. Sunucu Becky Quick de bunu sorgulamış olmalı ki soruyu üsteleyerek tekrarlıyor ancak yine de Warren Buffett’ın açıklaması değişmiyor.

Ekranlarda yer aldıktan ve internete düştükten sonra özellikle Twitter olmak üzere sosyal medya üzerinde bir hayli yer kaplayan bu olayın diğer baş kahramanı Justin Sun’dan açıklama gecikmiyor.

Sun, Buffett ile yemeğinde sadece evsizlere yardım konusunun konuşulmadığını sosyal medya hesabında paylaştı. Ayrıca Buffett’ın ona hayat hakkında çok şey kattığını ve çok güzel geçen bir yemek olduğunu dile getirdi.

Sun, Buffett ile yemeğinden sonra ona Samsung Galaxy Fold ile BTC ve TRX verdiğini sosyal medya hesabından paylaştı. TRX ve BTC adreslerini paylaşmayı da unutmayan Sun, Buffett’ın kripto para yatırımcısı olmadığını sadece ona hediye ettiği kripto paraların sahibi olduğunu paylaştı.

Bu gelişmelerden sonra Buffett’ı arayan CNBC Squawkbox sunucusu Becky Quick, Buffett’a Sun’ın hediye ettiği kripto paraları sordu. Buffett ise Justin Sun’ın ona hediye ettiği kripto paraların bulunduğu cüzdanı GLIDE Foundation’a bağışladığını söyledi.

Bunun üzerine sosyal medya iyice kızıştı. Bir yandan hiç kripto param yok diyen Buffett bir yandan da aksini iddia eden Sun. Kripto para dünyası şu anda kimin, neden yalan söylediğini sorguluyor. Justin Sun ise her zamanki gibi alaycı kişiliğiyle kendince fikirlerini paylaşıyor.


Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar