Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66440.01
0.36%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3250.84
2.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.03
1.96%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $610.3
0.64%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Koç Üniversitesi Önemli Konuklarla Yatırım Eğitimi Veriyor!

Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü önemli bir etkinlik için kolları sıvadı.

Clock
Paylaş
Koç Üniversitesi  Önemli Konuklarla Yatırım Eğitimi Veriyor!

Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü önemli bir etkinlik için kolları sıvadı. 27-28 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinliğin genel çerçevede bir Yatırım Etkinliği olarak yer alması planlanıyor.

Etkinlik kapsamında sektörlerin önemli isimleri iki gün boyunca görüşlerini izleyicilere aktaracak.

728×90 muhabbit - Koç Üniversitesi  Önemli Konuklarla Yatırım Eğitimi Veriyor!300x250 muhabbit - Koç Üniversitesi  Önemli Konuklarla Yatırım Eğitimi Veriyor!

Bloomberg HT Sunucusu Barış Esen’in moderatörlüğünde gerçekleşecek etkinlikte görüş bildirecek bazı katılımcılar şu şekilde:

İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Direktörü Şant Manukyan’ın katılacağı etkinlikte, Covid-19 salgını ve salgının küresel piyasalara etkileri konuşulacak.

Bilkent Üniversitesi İktisat Bölüm Başkanı Prof. Dr. Refet Gürkaynak, panelde merkez bankası kredibilitesi ve dolarizasyon hakkında görüşlerini dile getirecek.

Avalabs İş Geliştirme Direktörü ve Muhabbit kurucusu Dr. Aytunç Yıldızlı’da etkinlikteki konuşmacılar arasıda bulunacak. Etkinlikte Yıldızlı, kripto paralar ve blockchain hakkında konuşacak.

Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın da bulunacağı Yatırım Eğitimi’nde, konu ile ilgili olarak oldukça önemli bilgiler paylaşılacak.

Ek olarak John Hopkins University’den Prof. Dr. Steve Hanke ve Ekonomist Timothy Ash gibi birçok önemli isim de etkinlikte katılımcılarla önemli bilgiler paylaşacak.

Koç Üniversitesi Ekonomi Kulübü tarafından hazırlanan etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz?

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar