Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64286.79
-0.68%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3507.36
-0.04%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.41
-0.65%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $584.3
-0.36%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Kraken, Kendi Layer 2 Ağını Başlatmak İstiyor

Kraken, kendi layer 2 ağı için ortak arıyor.

Clock
Paylaş
Kraken, Kendi Layer 2 Ağını Başlatmak İstiyor

ABD’nin büyük kripto para borsalarından Kraken, kendi layer-2 ağını başlatmak için blockchain teknolojisi şirketlerinden bazılarıyla görüşme halinde. Gelen bilgilere göre Kraken, Polygon, Matter Labs ve Nil Foundation ile konu hakkında temaslarda bulunuyor.

Markaları oturmuş ve tanınırlığını ispatlamış büyük kripto varlık şirketleri, bir sonraki hamle ve gelir kaynağı olarak blockchain teknolojileri konusunda da varlıklarını sürdürmek istiyor. Kraken borsası da aynı amaç uğruna alanda uzmanlaşmış isimlerle görüşerek, güvenilir bir ortak arayışına çıktı.

728×90 muhabbit - Kraken, Kendi Layer 2 Ağını Başlatmak İstiyor300x250 muhabbit - Kraken, Kendi Layer 2 Ağını Başlatmak İstiyor

Bu yıl ağustos ayında yine ABD merkezli kripto para borsası olan Coinbase, Ethereum blockchain üzerinde kendi layer-2 ağı Base’i piyasaya sürdü.

Polygon ağı, Polygon zkEVM ile Ethereum ölçeklendirme çözümlerinin önde gelen geliştiricisidir. 2023 yılı başlarında geliştiricilerin kendi blok zincirlerini oluşturmak için kullanabilecekleri yeni bir yazılım araç seti çıkardı.

Ayrıca Kraken, kısa süre önce web sitesinin kariyer bölümüne bir iş ilanı ekledi. Modern kriptografi bilgisi olan (ZK kanıtları dahil) layer-2 çözümlerinin tasarımı ve uygulanmasını içeren bir “Kıdemli Kriptografi Mühendisi” için ilan verdi.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar