Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61083.72
-0.39%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3320.72
-0.67%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.37
0.22%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.1
-3.80%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kraken Yakında Halka Açılmayı Planlıyor!

Kraken, Coinbase’in yolunda!

Clock
Paylaş
Kraken Yakında Halka Açılmayı Planlıyor!

Kraken CEO’su Jesse Powell, kripto para borsasının 2022 yılından önce halka açılabileceğini söyledi.

Açıklamayı Bloomberg TV üzerinden yapan Powell, bu hareketlerinin toplu kripto benimsenmesinin bir sonraki adımı olarak değerlendirileceğini söyledi.

Binance BannerBinance Banner

Powell’a göre, Kraken şu anda önümüzdeki 12 ila 18 ay içinde halka açılmak için “hazırlık çalışması” yapıyor. Ancak, borsa CEO’su yaklaşan planlar için bir hedef vermedi.

Kraken Halka Açılma Konusunu Yeniden Değerlendiriyor!

Haziran ayının başlarında şirket, Coinbase hisselerinin stabil performansı dolayısıyla, halka açılan bir şirket olma yolundaki planlarını bir kez daha gözden geçirdiğini bildirmişti.

Nitekim Mart ayında bir Kraken temsilcisi, şirketin özel amaçlı bir şirket ile birleşme yoluyla halka açılmak için “çok büyük” olduğunu söylemişti.

SPAC ve doğrudan listeleme rotası muhtemel olarak konu dışıyken, Powell’ın son duyurusu, Kraken’in halka arz durumunu sürdürmeye hazır olduğu anlamına gelebilir.

Şirket, kısa bir süre önce yatırım ortaklığı bulunan RIT Capital Partners’dan 5.3 milyar $’lık bir yatırım aldı. Altı milyondan fazla müşterisi ve yaklaşık 190 ülkede faaliyet gösteren borsa, Hindistan’a genişlemek istiyor. Kraken, ülkedeki mevcut düzenleyici karmaşasının ortasında bile Hindistan’ın tahmini 15 milyon kripto para yatırımcısına hizmet vermek isteyen üç büyük borsadan birisi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar