Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67349.99
0.94%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3506.91
0.37%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.24
10.70%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.3
1.06%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Kripto Para Borsası Binance, 8 İşlem Çiftini Delist Ediyor!

Kripto para borsası Binance’ten gelen delist duyurularına bir yenisi daha eklendi. Borsa bu kez 8 işlem çiftini delist edeceğini açıkladı.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Binance, 8 İşlem Çiftini Delist Ediyor!

Kripto para borsası Binance’ten gelen delist duyurularına bir yenisi daha eklendi. Borsa bu kez 8 işlem çiftini delist edeceğini açıkladı. Binance’in yapmış olduğu duyura göre ATA/BUSD, BNT/BUSD, COS/BUSD, DF/BUSD, DOCK/BUSD, OSMO/BUSD, STRAX/BUSD ve XNO/BUSD işlem çiftlerini 4 Ağustos 2023 tarihinde spot işlemlerden kaldıracak ve alım-satım işlemlerini durduracak.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası Binance, 8 İşlem Çiftini Delist Ediyor!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası Binance, 8 İşlem Çiftini Delist Ediyor!

Binance, kullanıcıların olası kayıpları önlemek için ticaret hizmeti durmadan önce işlemlerini iptal etmeleri noktasında da uyarıda bulundu.

Kripto Para Borsası Binance, Yüksek Riskli Tokenlar İçin Etiket Uygulaması Getirdi!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde kripto para borsası Binance, yüksek volatilite ve yüksek riske sahip tokenler için Seed Tag ve Monitoring Tag etiketlerini devreye sokmuştu. Binance bu etiketler aracılığıyla kullanıcılarının risk içeren tokenları daha iyi ayırt edilebilmesini hedefliyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar