Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67031
0.38%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3492.68
-0.17%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.04
9.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $598.5
0.66%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

Kripto Para Borsası Binance, Mahkemeden Koruma Talep Etti!

Kripto para borsası Binance, SEC ile arasındaki davada mahkeme heyetinden koruma talep etti

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Binance, Mahkemeden Koruma Talep Etti!

Kripto para borsası Binance, SEC ile arasındaki davada mahkeme heyetinden koruma talep etti. Binance’in ABD kolu olan Binance.US, 14 Ağustos 2023 tarihinde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı koruma emri çıkarması için mahkemeye dilekçe sundu. Binance.US mahkemeye verdiği dilekçesinde SEC’in anlaşmaya göre görevini aştığından şikayet ediyor.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası Binance, Mahkemeden Koruma Talep Etti!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası Binance, Mahkemeden Koruma Talep Etti!

Binance Us avukatları, SEC’in kendilerine yönelik “oltalama harekatı” yürüttüğünü, araştırma sürecindeki taleplerinde oldukça ileriye gidildiğini belirttiler. Bildiğiniz üzere SEC’in müşteri varlıklarıyla ilgili detaylı dosyalar talep etmesinin önünü açan mahkeme kararı geçtiğimiz haziran ayında verilmişti. Binance ayrıca SEC’in Binance’in CEO’su Changpeng Zhao da dahil olmak üzere altı çalışanını ve yetkilisini ifade vermeye çağırması talebini de reddeti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar