Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51275.7
-1.57%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2911.6
-0.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.88
-5.36%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $364.5
2.13%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Borsası Binance’e Ceza Geldi!

Popüler kripto para borsasına ceza!

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Binance’e Ceza Geldi!

Kripto para piyasasında her gün farklı olaylara şahitlik ediyoruz. Bu kez ise dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance’e, Hollanda Merkez Bankasından ceza gelmesi gündemde yer eden önemli olaylardan biri oldu.

Hollanda Merkez Bankasından Binance’e Ceza Geldi!

Merkezi borsaların üzerindeki baskı her geçen gün artmaya devam ediyor. Hollanda Merkez Bankası, 18 Temmuz 2022 Pazartesi günü yaptığı resmi açıklamasında, Binance borsasının Hollanda vatandaşlarına gerekli lisansı almadan hizmet sunmaya devam ettiği için 3.3 milyon euroluk para cezası kesti.

Binance BannerBinance Banner

Ceza Aslında 2022 Yılının Haziran Ayında Kesilmişti!

Binance

Hollanda ülkesi aslında 2020 yılında merkezi borsalara lisans almayı zorunlu tutmuştu. Fakat kripto para borsası Binance herhangi bir lisans hamlesinde bulunmayıp 2022 yılının Haziran ayında Hollanda cephesinden ceza yemişti. Binance borsası ise bu cezayı reddedip süreci uzatmış olsa da cezadan kaçamadı ve mahkemece Binance borsasının ceza ücretini ödemesi onaylandı.

Hatırlayacağınız üzere Binance borsası geçtiğimiz aylarda Fransa ve İtalya’dan hizmet lisansı aldığını kamuoyuna duyurmuştu.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar