Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51292
-1.91%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2917.85
-0.40%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.09
-5.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $365.5
2.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Borsası Binance’ten Delist Duyurusu Geldi!

Kripto para borsası Binance delist duyurularına devam ediyor. Bu kez ise 4 işlem çiftini spot işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Binance’ten Delist Duyurusu Geldi!

Kripto para borsası Binance delist duyurularına devam ediyor. Bu kez ise 4 işlem çiftini spot işlemlerden delist edeceğini açıkladı. Binance borsası resmi internet sayfası üzerinden yapmış olduğu duyuruda, Mines of Dalarnia (DAR), DeXe (DEXE), SPACE ID (ID) ve Polkastarter (POLS) kripto paralarına ait 4 işlem çiftini spot işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance BannerBinance Banner

Binance yapmış olduğu duyuruda şu ifadelerde bulundu:

“Değerli Binance kullanıcıları, Binance korumak ve yüksek kaliteli bir alım satım piyasasını sürdürmek için listelenen tüm spot alım satım çiftlerini periyodik olarak inceler ve zayıf likidite ve işlem hacmi gibi birçok faktör nedeniyle seçilen spot alım satım çiftlerini liste dışı bırakabilir. En son değerlendirmelerimize göre Binance, aşağıdaki spot işlem çiftlerinde ticareti kaldıracak ve durduracaktır.

DAR/BNB, DEXE/ETH, ID/BNB, POLS/BTC”

Binance

Kripto Para Borsası Binance Kullanıcıları Uyardı!

Binance, kullanıcıların olası kayıpları önlemek için kullanıcılarına belli uyarılarda bulundu. Binance söz konusu duyuruda belirtilen spot işlem çiftlerinin 19 Ocak itibarıyla kaldıracağını, alım satım çiftleri hizmetlerini durdurmadan önce kullanıcıların gerekli işlemleri yapmaları gerektiğini belirtti.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar