Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61274.75
2.73%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3273.46
2.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.6
1.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $546.9
1.88%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Kripto Para Borsası Bitget, TokenFi İçin Delist Kararı Verdi!

Kripto para borsası Bitget’den delist duyurusu geldi. Bitget, 27 Ekim 2023 tarihinde listelediği TokenFi’da karar değişikliğine gitti.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Bitget, TokenFi İçin Delist Kararı Verdi!

Kripto para borsası Bitget’den delist duyurusu geldi. Bitget, 27 Ekim 2023 tarihinde listelediği TokenFi’da karar değişikliğine gitti. Bitget Floki’nin likiditeyi kötü niyetli bir şekilde sıkıştırdığını ve piyasa fiyatlarını manipüle ettiğini belirtti. Bitget ayrıca Meme projesi Floki tarafından başlatılan tokenizasyon platformu tokeni TokenFi’nin delist edileceğini açıkladı.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası Bitget, TokenFi İçin Delist Kararı Verdi!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası Bitget, TokenFi İçin Delist Kararı Verdi!

Borsa konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“TokenFi’nin (TOKEN) listelenmesiyle birlikte, önemli fiyat hareketleri fark edildi. Proje ekibinin DEX’lerin likidite havuzuna yalnızca 2.000 dolardan az token eklediği ve başlangıçtaki likiditeyi kötü niyetle kontrol ederek piyasa manipülasyonu yaptığından şüphelenildiği görüldü. Ayrıca, projenin daha ayrıntılı bir şekilde araştırılması sırasında, bulanık bir token ekonomisi ve belirsiz bir hak ediş programı gibi daha fazla problem tespit edildi.”

Bitget

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar