Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60190
2.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3213.01
1.33%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.23
0.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $538.6
-0.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Kripto Para Borsası Coinbase’den, IRS’e Mektup!

Coinbase, kripto para vergi düzenlemeleri hakkında duyduğu endişeleri belirtmek için IRS’e 14 sayfalık bir mektup gönderdi.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Coinbase’den, IRS’e Mektup!

Kripto para borsası Coinbase’den IRS’e mektup hamlesi geldi. Borsa, söz konusu kripto para vergi düzenlemeleri hakkında duyduğu endişeleri belirtmek için IRS’e 14 sayfalık bir mektup gönderdi. Borsa endişelerini dile getirdiği bu mektubunda, dijital varlık işlemlerin raporlanmasına yönelik isteklerin, regülasyonların kapsamı ile ilgili ciddi endişe oluşturduğunu savundu.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası Coinbase'den, IRS'e Mektup!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası Coinbase'den, IRS'e Mektup!

Coinbase’in IRS’e gönderdiği mektupta ise şu ifadeler yer aldı:

“Dijital varlıklar ile geleneksel finans varlıklarının aynı şekilde incelenmesini gerektiren bir vergi sistemini uzun süredir savunuyoruz. Söz konusu bu regülasyonlar, ABD’lilerin günlük yaşamında daha önce eşi benzeri görülmemiş bir takip sistemi oluşturacak. Bu regülasyonlar, ABD’lilerin bir fincan kahve satın alırken bile yaptıkları seçimin hükümet tarafından izlenmesine imkan sağlayacak”

Coinbase

ABD senatörleri ise kripto para vergi yükümlülüklerinin daha hızlı yürürlüğe girmesi yönünde söylemlerde bulunmaya devam ediyor. Kripto paralara sert tavrıyla bilinen Senatör Elizabeth Warren ise mevzuatın 2026 yılında yürürlüğe girmesinin ABD’nin milyarlarca dolar değerinde vergi gelirinden edeceğini dile getirmişti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar