Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65663.68
2.94%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3153.95
5.03%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.26
9.91%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $566.6
2.46%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Kripto Para Borsası Coinbase’ten İstifa Haberi Geldi!

Coinbase borsasından şok istifa!

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Coinbase’ten İstifa Haberi Geldi!

Kripto para piyasasındaki düşüşlerle birlikte Coinbase cephesinde de zor günler yaşanmaya devam ediyor. Popüler kripto para borsası Coinbase, piyasada ayakta durabilmek adına ilk olarak işe alımlarını durdurma kararı almıştı.

Ardından Moody’s tarafından kredi notunun düşürülmesiyle daha da zor duruma düşen Coinbase borsası, piyasa koşullarından daha fazla zarar görmemek için maliyetlerini düşürmek için yeni yollar arayışına girmişti. Bu kez ise Coinbase’in Ürün Geliştirme Müdürü Surojit Chatterjee cephesinden istifa haberi geldi.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası Coinbase'ten İstifa Haberi Geldi!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası Coinbase'ten İstifa Haberi Geldi!
Coinbase CEO Muhabbit 1200x600 - Kripto Para Borsası Coinbase'ten İstifa Haberi Geldi!

Surojit Chatterjee, Coinbase’in Yeniden Yapılandırma Sürecinde İstifa Etti!

Coinbase Ürün Geliştirme Müdürü Surojit Chatterjee’nin istifası ise kamuoyunda yeniden yapılandırma sürecinin bir parçası olarak yorumlandı. Coinbase borsası yeniden yapılandırma süreciyle birlikte, farklı bir yönetim şeklinin de kapılarını aralıyor. Chatterjee istifa etmeden önce direkt olarak CEO Brian Armstrong’a bağlıydı. Fakat yakın zaman önce kamuoyuna yansıyan bilgilerde borsanın yönetim departmanının artık 4 ayrı bölüme ayrılacağı yer alıyordu. Böylelikle, dört ayrı birimin dört ayrı yöneticisi olacak. Bu yöneticiler de direkt olarak Coinbase CEO’su Armstrong’a bağlı olarak görev yapacaklar.

Kripto Para Borsası Coinbase’in 3. Çeyrek Raporu Yarın Açıklanacak!

Coinbase borsasının üçüncü çeyrek kazanç raporları 4 Kasım 2022 tarihinde açıklanacak. 2022 yılının ikinci çeyreğinde 1,1 milyar dolar zarar açıklayan Coinbase’in 3. çeyrek raporları ise şimdiden büyük merak konusu.

İlginizi Çekebilir: Google, Bulut Servisleri Ödemelerini Kripto Paralarla Kabul Etmek İçin Coinbase İle Anlaşma Aşamasında!

Kripto Para Piyasasındaki Önemli İsimler İstifa Ediyor!

Ayı piyasası devam ederken kripto para piyasasındaki önemli isimlerden de istifa haberleri gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere yakın zaman önce dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Kraken’in CEO’luğunu yapan Jesse Powell’dan istifa haberi gelmişti. Kraken’den sonra iflas başvurusunda bulunmuş olan Celsius’un CEO’su Alex Mashinsky de görevinden istifa ettiğini kamuoyuna duyurmuştu.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için hesabımızı takip edebilirsiniz: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar