Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52077.91
0.99%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3001.82
2.89%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.04
-2.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $353.4
-0.14%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Borsası Gemini’ye Dava Şoku!

Ayı piyasası etkilerini sürdürürken kripto para borsalarına yönelik yeni gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Gemini’ye Dava Şoku!

Ayı piyasası etkilerini sürdürürken kripto para borsalarına yönelik yeni gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor. Bu kez ise kripto para borsası Gemini’nin kurucuları Tyler ve Cameron Winklevoss ikizlerine yönelik dava haberi kamuoyuna yansıdı. Yatırımcılar Gemini kurucularını dolandırıcılık ve borsa yasasını ihlal etmekle suçluyor.

Binance BannerBinance Banner

İkiz Kardeşler Gemini Earn Programından Faiz Kazancı Sağlamakla Suçlanıyor!

Bloomberg tarafından yapılan habere göre, yatırımcılar Gemini borsasıının sermaye piyasası kanununu ihlal ettiği gerekçesiyle 27 Aralık 2022 tarihinden Manhattan mahkemesine başvuruda bulunarak, dava sürecini başlattı.

İlginizi Çekebilir: Gemini Yatırımcı Komitesinden Likidite Krizine Çözüm!

Hatırlayacağınız üzere kripto para borsası Gemini, borç verme platformu Genesis ile olan iş birliği sebebiyle ”Earn” programında para çekme işlemlerini duraklattığını açıklayıp, blog sayfası üzerinden şu paylaşımda bulunmuştu:

“Earn programının borç veren partneri Genesis Global Capital, LLC’nin (Genesis) para çekme işlemlerini duraklatmasından dolayı 5 iş günlük hizmet düzeyi sözleşmesi (SLA) dahilinde müşteri geri ödemelerini karşılayamayacağının farkındayız. Earn programının hizmet düzeyi sözleşmesi (SLA) karşılanmayacağı için hayal kırıklığına uğradık. Ancak Genesis’in ve ana şirketi Digital Currency Group’un (DCG) Earn programı kapsamında müşterilere karşı yükümlülüklerini yerine getirmek için ellerinden gelen her şeyi yapma taahhüdü bizi cesaretlendiriyor. Devam edeceğiz. Tüm Earn müşterileri adına onlarla çalışmaya devam edeceğiz. Bu bizim en yüksek önceliğimizdir. Sabrınız için çok teşekkür ederiz.”

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa haberi için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar