Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62203.81
-3.31%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3046.5
-2.67%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $33.91
-7.27%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $532.6
-5.08%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Borsası Kraken, Williams Racing ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!

Kripto para borsası Kraken 28 Mart 2023 tarihinde yapmış olduğu bu anlaşmayla bu yıl f1 takımlarıyla anlaşan ilk kripto para şirketi oldu.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Kraken, Williams Racing ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!

Popüler kripto para borsası Kraken, William Racing ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Kraken, yaptığı duyuruda Williams Racing ile Formula 1 sponsorluk anlaşması imzaladığını kamuoyuna açıkladı.

Kripto para borsası Kraken 28 Mart 2023 tarihinde yapmış olduğu bu anlaşmayla bu yıl f1 takımlarıyla anlaşan ilk kripto para şirketi oldu.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası Kraken, Williams Racing ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası Kraken, Williams Racing ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!

Williams Racing Direktörü James Bower ise söz konusu anlaşma hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Taraftarlarımıza son teknoloji kripto ve Web3 deneyimleri sunmak için ortaklığa başlamaktan ve aynı zamanda Kraken’in ağımız ve etkinliklerimiz aracılığıyla yeni kurumsal müşterilere ve işletmelere ulaşmasını sağlamaktan heyecan duyuyoruz”

Williams Racing Direktörü James Bower

Kişisel NFT’lerde Araçlarda Yerini Alacak!

Kraken2 Muhabbit 900x600 - Kripto Para Borsası Kraken, Williams Racing ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!

Bu anlaşma, Kraken’in Williams yarış arabalarında markalaşmasının ve taraftarların takım ürünlerini toplamaları için NFT’leri içerisinde barındırıyor. Bazı yarışlarda aracın arka kanadında özel NFT’ler de yer alacak. Kripto para borsası Kraken’in ismi sadece arabanın arka kanadında yer almayacak. Pilot kıyafetleri ve aracın ön noktası gibi yerlerde de borsanın ismi bulunacak. Kraken NFT müşterisinin sahip olduğu koleksiyonlar ise, belirli yarışlar sırasında aracın arka kanadında yerini alacak.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar