Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67229.99
-0.22%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3460.83
-1.34%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.99
2.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $593
-1.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Borsası OKX, Manchester City’nin Yeni Kol Sponsoru Oldu!

Kripto para borsası OKX’ten dev sponsorluk haberi geldi.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası OKX, Manchester City’nin Yeni Kol Sponsoru Oldu!

Kripto para borsası OKX’ten dev sponsorluk haberi geldi. Sponsorluk anlaşmasına göre OKX, İngiliz futbol kulübü Manchester City ile sponsorluk anlaşması imzalayarak kulübün “resmi kol sponsoru” oldu. Bu anlaşmayla birlikte OKX, Manchester City’nin hem erkek hem de kadın A futbol takımlarının maç formalarında sol kolda yer alacak. OKX, klübün resmi antrenman kiti sponsoru olmaya da devam edecek.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası OKX, Manchester City’nin Yeni Kol Sponsoru Oldu!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası OKX, Manchester City’nin Yeni Kol Sponsoru Oldu!

Bu ortaklık ise Etihad Stadyumu’nda City Football Group İcra Kurulu Başkanı Ferran Soriano ve OKX Global Pazarlama Direktörü Haider Rafique’in yer aldığı özel bir etkinlikte açıklandı. Etkinlikte oyuncuların avatarlarının yer aldığı bir video ile tanıtıldı.

City Football Group İcra Kurulu Başkanı Ferran Soriano söz konusu bu sponsorluk anlaşması hakkında şu ifadeler bulundu:

”OKX’e Manchester City formasının kolunda yer vermekten gurur duyuyoruz. Hem OKX hem de Manchester City, inovasyon tutkusuyla hareket eden lider şirketler. OKX tarafından Manchester City’nin küresel taraftar kitlesi için tasarlanan harika Web3 deneyimleri ve çok daha fazlası gelecek. Bu oldukça heyecan verici bir ortaklık”

City Football Group İcra Kurulu Başkanı Ferran Soriano

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar