Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67051.99
0.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3092.79
0.74%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.98
0.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $572.3
-0.56%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Borsası Paribu’dan 500 Bin Dolarlık Yardım Geldi!

Ülkemizde yaşanan depremler sonrası kripto para borsası Paribu’dan 500 bin dolarlık bağış geldi.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Paribu’dan 500 Bin Dolarlık Yardım Geldi!

Ülkemizde yaşanan depremler sonrası kripto para borsası Paribu’dan 500 bin dolarlık bağış geldi. Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası Paribu tarafından bir bağış cüzdanı oluşturuldu. Paribu oluşturduğu bağış cüzdanın yanı sıra 500 bin dolarlık USDC bağışı da gerçekleştirdi.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası Paribu'dan 500 Bin Dolarlık Yardım Geldi!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası Paribu'dan 500 Bin Dolarlık Yardım Geldi!

Kripto para borsası konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin derin üzüntüsünü yaşıyor; hayatını kaybedenlerin yakınlarına baş sağlığı ve afetin etkisini yaşayan tüm vatandaşlarımıza acil şifa diliyoruz. Paribu olarak, afetle ortaya çıkan acil ve bundan sonraki süreçte doğacak tüm ihtiyaçlar doğrultusunda paydaşımız İhtiyaç Haritası ve 19 sivil toplum kuruluşunun inisiyatifi ile kurulan Afet Platformu rehberliğinde aksiyon planımızı hazırladık. Yardım için ayırdığımız kaynakları ihtiyaç haritasına ve afet platformu üyelerine tahsis ettik. Bununla birlikte kripto para bağışı toplamak üzere ilgili resmî kurumlarla görüşmelerimizi tamamladık ve Afet Platformu üyeleri için kripto para hesaplarını tanımlamaya başladık. Hesaplar tanımlandıkça bilgilerini sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşacağız. İçinde bulunduğumuz zor günleri dayanışma ile atlatacağımıza olan inancımızla, desteklerimizi yaraların tamamı sarılıncaya dek devam ettireceğiz.”

Paribu
paribu 900x208 - Kripto Para Borsası Paribu'dan 500 Bin Dolarlık Yardım Geldi!

Blockchain Dünyası Deprem Yardımı İçin Seferber Oldu!

  • Avalanche Foundation, Haluk Levent’in oluşturduğu kripto para cüzdanına 1 milyon dolarlık bağış gerçekleştirdi.
  • Waves ekosistem kurucusu, depremden etkilenen kişiler için Haluk Levent’in oluşturduğu kripto para cüzdanına 50.000 dolarlık bağış yaptı.
  • Binance CEO’su Türkiye’de depremzede olan kullanıcılara airdrop yolu ile 100 dolar değerinde BNB bağışlayacağını açıkladı.
  • Dijital sanatçı Murat Pak deprem bölgesi için 100 ETH bağışladı. Pak ayrıca NFT kampanyası için de çalışmalarını sürdürüyor.
  • Kripto para borsası ByBit, AFAD’a 100.000 dolar bağışlayacağını açıkladı.
  • OKX, deprem bölgesindeki vatandaşlara destek olmak için Ahbap’a 1 Milyon TL bağışta bulunacağını açıkladı.
  • Justin Sun, kripto para borsası Paribu’nun yürttüğü deprem kampanyasına 1 milyon TRX bağışladığını açıkladı.
  • Kripto para borsası Btcturk, deprem bölgesi için kamu kurumları, dernekler ve yardım kuruluşları aracılığıyla 6 Milyon TL’yi aşan nakit ve malzeme yardımı yaptığını açıkladı.
  • Kripto para borsası Bitci.com, deprem bölgesine gönderdiği acil ihtiyaçlar dışında şubat ayı komisyon gelirlerini de Ahbap aracılığıyla depremzedelere bağışladığını açıkladı.
  • Gate.io deprem bölgesine 1 milyon TL bağış yaptığını ve destek vermek isteyen kullanıcılar için NFT koleksiyonu hazırladığını duyurdu.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar