Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68563.99
-0.83%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3910.39
4.02%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.93
-2.09%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $604.3
0.25%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Borsası Rain, Beşiktaş Futbol Kulübü’ne Sponsor Oldu!

Beşiktaş Spor Kulübü, kripto para borsası Rain ile 2022-23 sezonu için forma göğüs sponsorluğu konusunda anlaşma sağladı.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Rain, Beşiktaş Futbol Kulübü’ne Sponsor Oldu!

Beşiktaş Futbol Kulübü, kripto para borsası Rain ile anlaşma imzaladığını duyurdu. Siyah-beyazlılar konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

Rain Yazılım ve Ticaret A.Ş. ile 2023-2024 sezonunun sonuna kadar Güney Tribün Sponsorluğu ve 22-2023 sezonundan başlamak üzere 23-2024 sezonu sonuna kadar Forma Göğüs Sponsorluğu anlaşması yapılmıştır. Sponsorluk kapsamında Beşiktaş Futbol Kulübüne toplam 12.250.000 £ + KDV ödenmesi konusunda anlaşma sağlanmıştır.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası Rain, Beşiktaş Futbol Kulübü'ne Sponsor Oldu!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası Rain, Beşiktaş Futbol Kulübü'ne Sponsor Oldu!
242dcc3635054e27bdc70b46c8f4b8ae 901x600 - Kripto Para Borsası Rain, Beşiktaş Futbol Kulübü'ne Sponsor Oldu!

Basın toplantısında konuşan Ahmet Nur Çebi sponsorluk anlaşması için şunları söyledi:

BJK’nin gelir ve giderini eşitlemek istiyorum. Ancak giderleri düşürürken kaliteden ödün vermek istemiyorum. Kulübün altyapısı ile bunu desteklemek istiyorum.

Rain, iki yıl boyunca forma göğüs sponsorumuz olacak. Tribünlerimizden birinin isim hakkını da onlara verdik. Taraftarlarımız ile bütünleşmelerini istedik.

Yaptığımız sponsorluğun iyi olduğunu düşünüyorum. İki yıl sonra neden uzun yıllar devam etmemek için şimdilik bir sebep yok.

Beşiktaş’ta vefa vardır. Beşiktaş biriyle yola çıktığında, onunla uzun yıllar devam etmeyi sever. İki yıl sonra, iki katını almayı hedefliyoruz.

Bu konuda hazırlıklı olun. İnşallah kalp krizi geçirmeden ödemeleri tamamlarsınız. Beşiktaş’ı çok sevdiniz ama biraz az para verdiniz. İki sene sonra daha fazlasını alacağız. Şaka şaka! Bize büyük destek oldunuz.

Rain CEO ve Kurucu Ortağı Joseph Dallago BJK ile yapılan sponsorluk anlaşmasında şunları söyledi:

Türkiye, kripto para kullanımının en yüksek olduğu ülkelerden bir tanesi. Türkiye’de Beşiktaş’tan daha iyi bir ortak bulamazdık. Çok teşekkür ederiz.

Dallago, konuşmasını bitirirken Türkçe olarak; “Siyah beyaz, en büyük Beşiktaş” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Bitget Galatasaray ile Sponsorluk Anlaşması Yaptı!

Gs Bitget - Kripto Para Borsası Rain, Beşiktaş Futbol Kulübü'ne Sponsor Oldu!
Galatasaray – Bitget

Yaklaşık 1 ay önce kripto para borsası Bitget, Galatasaray Spor Kulübü ile bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Yapılan sponsorluk anlaşmasıyla birlikte Bitget, Galatasaray’ın futbol ve basketbol takımlarında resmi kripto para ortağı olarak gözükmeye başlayacak.

Yapılan anlaşmanın basın toplantısı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleştirildi.

Kripto Para Şirketleri Sponsorluk Anlaşmaları Yapmaya Devam Ediyor!

Kripto para şirketleri, piyasanın yükselişiyle beraber güçlü şirketlere evrildi. Kripto para borsası FTX’in NBA takımı Miami Heat’e sponsor olması, kripto para borsası Coinbase’in NBA’e sponsorlu olması ve BTCTürk’ün Türk Milli Futbol Takımı’nın sponsor olması bu örneklerden sadece birkaçıdır.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar