Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64745.04
-3.37%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3414.41
-4.14%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.02
-10.24%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $581.7
-4.47%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Kripto Para Borsası Upbit’den Büyük Hata!

Upbit cephesinde büyük bir hata yaşandı. Kripto para borsası Upbit, hacker’ların çıkardığı sahte APT token’ı gerçek sanarak, borsaya dahil etti.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Upbit’den Büyük Hata!

Güney Kore’nin popüler borsalarından biri olan Upbit cephesinde büyük bir hata yaşandı. Kripto para borsası Upbit, hacker’ların çıkardığı sahte APT token’ı gerçek sanarak, borsaya dahil etti. Durum anlaşılınca ise Upbit Aptos tokenlerinin yatırma ve çekme işlemleri durdurdu. Kripto para borsası Upbit, kritik hatadan birkaç saat sonra yaşananları kabul etti.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası Upbit'den Büyük Hata!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası Upbit'den Büyük Hata!

Upbit’in bu hatası sonucu yaklaşık 100.000 hesabın etkilendiği tahmin ediliyor. Upbit, konuyla ilgili bir duyuru yayınladı. Yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

“Aptos (APT) cüzdan sisteminin bakımı nedeniyle Aptos (APT) yatırım ve çekim hizmetini askıya alıyoruz. Bakım tamamlandığında yatırım ve çekim işlemlerini yeniden başlatacağız ve hizmetin yeniden başlaması hakkında bu duyuru aracılığıyla sizi güncelleyeceğiz.”

Upbit

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar