Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64210.01
-3.47%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3166.72
-8.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.27
-9.13%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $562.8
-3.61%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Dostu Javier Milei, Arjantin’in Yeni Cumhurbaşkanı Oldu!

Bitcoin destekçisi olarak tanıdığımız Javier Milei, Arjantin’de 19 Kasım tarihinde yapılan ikinci tur başkanlık seçimlerinde rakibi Sergio Massa’yı gerisinde bırakarak Arjantin’in Cumhurbaşkanı seçildi

Clock
Paylaş
Kripto Para Dostu Javier Milei, Arjantin’in Yeni Cumhurbaşkanı Oldu!

Bitcoin destekçisi olarak tanıdığımız Javier Milei, Arjantin’de 19 Kasım tarihinde yapılan ikinci tur başkanlık seçimlerinde rakibi Sergio Massa’yı gerisinde bırakarak Arjantin’in Cumhurbaşkanı seçildi. Oyların yüzde 55’ini alan Javier Milei aldığı bu sonuçla, anket firmalarını da oldukça şaşırttı. Çoğu anket firması, Milei’nin kazanma ihtimalini Sergio Massa’ya göre daha düşük görüyordu. Javier Milei’nin seçim vaatlerinin arasında ise Merkez Bankasını kapatmak ve resmi para birimini ABD Dolarına çevirmek yer alıyordu.

728×90 muhabbit - Kripto Para Dostu Javier Milei, Arjantin’in Yeni Cumhurbaşkanı Oldu!300x250 muhabbit - Kripto Para Dostu Javier Milei, Arjantin’in Yeni Cumhurbaşkanı Oldu!

Javier Milei, seçim sonuçları sonrası şu açıklamalarda buundu:

“Bugün Arjantin’in yeniden inşası başlıyor. Bugün Arjantin’in düşüşü sona eriyor. Çöküş sona erdi. Artık geri dönüş yok. Arjantin dünyada asla kaybetmemesi gereken yerine geri dönecek. Daha iyi bir dünyanın inşasına yardımcı olmak için özgür dünyanın tüm uluslarıyla omuz omuza çalışacağız.”

Javier Milei

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar