Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65160.5
-0.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3551.79
0.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.99
0.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.1
0.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Kripto Para Dünyasının Yenileri İçin; Casa Wallet!

New York merkezli kripto para custody girişimi Casa, yeni ve uzun süredir kripto para dünyasında olan Bitcoin yatırımcıları için yeni cüzdanı Casa Wallet ürününü tanıttı.

Clock
Paylaş
Kripto Para Dünyasının Yenileri İçin; Casa Wallet!

New York merkezli kripto para custody girişimi Casa, yeni ve uzun süredir kripto para dünyasında olan Bitcoin yatırımcıları için yeni cüzdanı Casa Wallet ürününü tanıttı.

13 Haziran’da Casa blog’dan yapılan açıklamada, Casa Wallet’ın self-custody özelliğe sahip yeni Bitcoin yatırımcılarına veya uzun süredir Bitcoin’e gönül veren yatırımcılarına büyük bir kolaylık sunacağı vaat ediliyordu. Özellikle 2020 misyonları için kilit nokta olduğu belirtilen cüzdanın özellikle kolay kullanımı ve arayüzü hakkında bilgiler yer alıyor.

728×90 muhabbit - Kripto Para Dünyasının Yenileri İçin; Casa Wallet!300x250 muhabbit - Kripto Para Dünyasının Yenileri İçin; Casa Wallet!

Seedless setup yapısı ile dikkat çeken Casa Wallet, kullanıcıların herhangi bir seed phrase (keywords) yazmasına gerek olmadan kuruluyor. Telefonlarında yaratılıp şifrelenen şifreler cloud sağlayıcısında ve Casa verilerinde saklanıyor.

Anahtar yönetiminin ilk günden itibaren kolaylıkla öğrenilebileceği bir sistem yarattıklarını dile getiren Casa, 2 yılı aşan Keymaster teknolojisi üyelikleriyle güvenlik konusunda sıkı bir tedbir aldıklarını duyurdu. “Key Health” özelliği ile özel anahtarlarınızı ve cüzdanınızın yedeklenip yedeklenmediğini kontrol etme şansı veriyor.

casa wallet 2 - Kripto Para Dünyasının Yenileri İçin; Casa Wallet!

Casa Wallet’ı diğer cüzdanlardan ayıran bir başka özelliği de diğerlerine kıyasla Casa Wallet, adınız ve e-posta adresiniz dışında herhangi bir kişisel bilgi talep etmiyor.

Casa, müşterilerinin onlara kullanımı kolay ve ailelerine veya arkadaşlarına tavsiye edebilecekleri bir cüzdan isteğinde bulunduğunu belirtti. Bu isteği yerine getirmek için ise 2018 yılından beri Casa Wallet üzerinde çalıştıklarını ifade etti.

Piyasada custody cüzdanları kadar kolay bir cüzdan olmadığını fark edip bu doğrultuda çalışmalara başladıklarını iletiyor. Keymaster uygulamasının içerisinde oluşturmaya karar verilen cüzdanın, kullanıcılara dijital varlıkları için tam kontrol ve egemenlik verdiğini belirtti. Bu şekilde Bitcoin’in temel değerlerine de sadık kalabildiklerinin altını çizdi.

 

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar