Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67036.68
0.12%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3457.61
-1.03%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.96
2.17%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592
-1.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Fenomeni Ben Armstrong Tutuklandı!

BitBoy olarak bilinen kripto fenomeni Ben Armstrong, eski iş ortağı Carlos Diaz’ın evinin önünde canlı yayın yaparken tutuklandı.

Clock
Paylaş
Kripto Para Fenomeni Ben Armstrong Tutuklandı!

BitBoy olarak bilinen kripto fenomeni Ben Armstrong, eski iş ortağı Carlos Diaz’ın evinin önünde canlı yayın yaparken tutuklandı. BitBoy lakabıyla tanınan kripto para fenomeni Ben Armstrong, YouTube yayınından önce “yakında çok özel bir yerden canlı yayın yapacağım” diyerek herkesi meraklandırmıştı. BitBoy, kısa bir süre sonra ise Carlos Diaz’ın evinin önünde canlı yayına başladı. Armstrong, Diaz’ın Houston mafyasıyla bağlantısı olduğunu öne sürerek “onu öldürmek istediğini” belirten söylemlerde bulundu.

728×90 muhabbit - Kripto Para Fenomeni Ben Armstrong Tutuklandı!300x250 muhabbit - Kripto Para Fenomeni Ben Armstrong Tutuklandı!

Yayının ilerleyen dakikalarında Armstrong yerel polisle karşılaştı ve polis gelip BitBoy’un üzerinde silah olup olmadığını sordu. Armstrong ise silah taşımadığını söyledi. Daha sonra polisler Armstrong’a telefonunu bırakmasını emretti. Böylece yayın 17 dakika boyunca yayın kesildi. Fakat BitBoy ile polis memurlarının konuşması hala duyulabiliyordu. Gwinnett County, Georgia, Şerif Ofisi’ndeki bir listeye göre, BitBoy’a gözaltı kararı verildi ve hala hapiste.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar