Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59979.5
2.22%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3189.63
0.94%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.71
-0.73%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.6
1.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Platformu Celsius Cephesinde Neler Oluyor?

Kripto para platformu Celsius’un çekim işlemlerini durdurmasının yanı sıra platformda yaşanan ilginç detaylar da gözden kaçmadı.

Clock
Paylaş
Kripto Para Platformu Celsius Cephesinde Neler Oluyor?

Kripto para piyasalarında zorlu günler devam ediyor. Kripto para yatırımcıları 13 Haziran 2022 sabahı zorlu bir güne uyandı diyebiliriz. Lider kripto para birimi Bitcoin’in 25.000 doların altına düşmesiyle altcoinler de bu düşüşten büyük yara aldı.

Düşüşler devam ederken yüksek faiz vadeden kripto para platformu Celsius’tan çarpıcı bir açıklama geldi. Piyasada yaşanan büyük düşüşler nedeniyle ödeme yapmakta zorlanan platform, çekim işlemlerinin askıya alındığını tüm kamuoyuna duyurdu. Yapılan duyurunun ardından CEL token cephesinde büyük çaplı bir düşüş gözlemlendi.

728×90 muhabbit - Kripto Para Platformu Celsius Cephesinde Neler Oluyor?300x250 muhabbit - Kripto Para Platformu Celsius Cephesinde Neler Oluyor?

Celsius’un yapmış olduğu açıklamalarda ise şu ifadeler yer aldı:

“Tek bir amaç için çalışıyoruz: müşterilere karşı yükümlülüklerimizi yerine getirmek, bu varlıkları korumak ve muhafaza etmek. Nihai hedefimiz ise, likiditeyi dengelemek ve para çekme, swap ve hesaplar arası transferlere mümkün olduğunca çabuk geri dönüş sağlamak. Gelecekte önümüzde birçok iş var. Çeşitli alternatifleri değerlendiriyoruz ve bu süreç biraz zaman alacak. Bu yüzden bazı gecikmeler yaşanabilir.”

Celsius

Celsius’un Açıklamasından Önce Yüklü Çekimler Gerçekleşti!

Celsius 1200x600 - Kripto Para Platformu Celsius Cephesinde Neler Oluyor?
Celsius

Kripto para platformu Celsius’un çekim işlemlerini durdurmasının yanı sıra platformda yaşanan ilginç detaylar da gözden kaçmadı. Platformun duyuru açıklamasından kısa bir süre önce 160 milyon dolarlık iki transferi, kripto para yatırımcılarının aklında soru işaretleri oluşturmaya yetti. Celsius platformu çekim işlemlerini durdurmasından kısa bir süre önce yaklaşık 50 bin ETH ve 9 bin 500 WBTC’yi FTX borsasına gönderdi.

CoinMarketCap sıralamasında 359. sırada yer alan CEL token güncel olarak 0,19 dolardan işlem görmektedir.

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Daha fazla Bitcoin haberi için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar