Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $25635.73
-3.61%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1738.99
-5.91%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $11.29
-19.87%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $235.7
-10.28%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

MUHABBİT ÖZEL

Kripto Varlık Yasa Tasarısı İçin Yeni Görüşme!

Kripto para yasa tasarısı görüşmeleri devam ediyor. Görüşmede neler konuşuldu? Kripto para yasası nasıl olacak?

Clock
Paylaş
Kripto Varlık Yasa Tasarısı İçin Yeni Görüşme!

Kripto para ekosistemini temsil eden bir grup, kripto varlık yasa tasarısı hakkında görüşmek üzere Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı’na gitti. Bakanlık’ta Mali Sektörle İlişkiler ve Kambiyo Genel Müdürü Dr. Hakan Ertürk ile görüşüldü. Türkiye saati ile 15.00’da başlayan görüşme 18.00 sularında sona erdi.

728×90 muhabbit - Kripto Varlık Yasa Tasarısı İçin Yeni Görüşme!300x250 muhabbit - Kripto Varlık Yasa Tasarısı İçin Yeni Görüşme!

Kripto Para Yasa Tasarısı Görüşmesine Kimler Katıldı?

Kripto para yasa tasarısı görüşmesine, geçtiğimiz hafta Çarşamba günü 29 Aralık 2021 Meclis görüşmesinde yer alan ekosistemin önemli isimleri katıldı.

Kripto Para Yasa Tasarısı Görüşmesinde Neler Yaşandı?

Görüşme sonrası kripto para ekosistemini temsil eden ekipten Crypto Kemal, sosyal paylaşım platformu Twitter üzerinde bir gönderi paylaştı.

Gönderide kripto para yasa tasarısı ile ilgili önerilerini belirttiklerini ifade eden Crypto Kemal, tasarının netleşmediğini ancak yetkililerin yasanın öncelikli olarak yatırımcıyı korumaya yönelik olması için çalışmalara devam ettiklerini açıkladı.

gorusme kriptopara 800x600 - Kripto Varlık Yasa Tasarısı İçin Yeni Görüşme!

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar