Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66483.29
4.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3482.5
2.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.11
4.58%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $588.5
3.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

L1X ve Digalabs İş Birliği, Oyun Endüstrisinin Geleceğine Yön Veriyor!

Bu iş birliği, oyun dünyasına eşsiz faydalar sunarak, blok zinciri oyunlarına yeni bir boyut kazandırabilir.

Clock
Paylaş
L1X ve Digalabs İş Birliği, Oyun Endüstrisinin Geleceğine Yön Veriyor!

Blok zinciri ve oyun dünyasının dinamik ortamında, L1X ve Digalabs arasında heyecan verici bir iş birliği duyuruldu. Bu iş birliği, oyun dünyasına eşsiz faydalar sunarak, blok zinciri oyunlarına yeni bir boyut kazandırabilir.

Digalabs, blok zincir tabanlı oyun projeleri ve teknolojileri konusunda liderliği ile tanınır. Digalabs’ın öne çıkan projelerinden biri de Digard‘dır. Digard, blok zinciri teknolojisini oyun dünyasına sorunsuz bir şekilde entegre ederken, geliştiricilere ve oyunculara güçlü araçlar sunar.

728×90 muhabbit - L1X ve Digalabs İş Birliği, Oyun Endüstrisinin Geleceğine Yön Veriyor!300x250 muhabbit - L1X ve Digalabs İş Birliği, Oyun Endüstrisinin Geleceğine Yön Veriyor!

Digard; Token Launchpad, NFT Launchpad, NFT Market Place ve DeFi gibi çeşitli özellikleri içeren bir oyun Metaverse’dür. Digard’ın kullanıcılara sunduğu özellikler arasında; Steam benzeri bir oyun platformu, ödül kazanmak için NFT staking ve oyun içi ögelere kolay erişim için sanal mağaza gibi hizmetler de bulunur.

Eldarune “Game Factory”, L1X ile Daha Güçlü

Digard’ın ilk başlattığı proje Eldarune “Game Factory”dir ve eğlenceli oyunların yaratılmasını sağlar. Digard’ın blok zinciri çözümleri sayesinde, Eldarune “Game Factory”, blok zinciri teknolojisini kullanarak, etkileşimli oyun deneyimleri, adil ekonomiler ve oyuncu odaklı ekosistemler yaratma hedefindedir.

L1X ise blok zinciri alanında tanınmış bir platformdur ve uyumluluk, ölçeklenebilirlik, güvenlik ve erişilebilirlik gibi birçok özelliğiyle bilinir. Bu özellikler, Digard ve Eldarune’un hedeflerini desteklerken oyun deneyimini güçlendirir. L1X’in devrim niteliğindeki uyumluluk teknolojisi olan X-Talk, Digard’ın çapraz zincir oyun varlıklarını yaratma vizyonunu destekler. Bu sayede oyuncular, Eldarune’da sahip oldukları varlıkları L1X ağındaki diğer platformlarda kullanabilir.

Hem L1X hem de Eldarune, bu çığır açan özelliğin potansiyelini kullanarak, birlikte eşi benzeri görülmemiş bir oyun ekosistemi yaratmayı planlıyor. Eldarune’un temelinde, her oyun içi öge bir NFT’dir. Bu sayede oyuncular sanal varlıklarının gerçek sahibi olurlar ve Eldarune Game Factory’nin içindeki çeşitli oyunlarda bu NFT’leri kullanabilir, alım satımını yapabilirler. Şimdi, L1X’in devrim niteliğindeki uyumluluk teknolojisi olan X-talk’ın gücüyle, olasılıklar katlanarak artıyor.

İlginizi çekebilir: Eldarune Nedir?

Bu önemli işbirliği, blok zinciri oyunlarının geleceğine yön verme amacı güdüyor. İki proje; uyumluluk, ölçeklenebilirlik ve güvenlik gibi temel özellikleri birleştirerek oyunculara sınırsız bir oyun deneyimi sunuyor. Aynı zamanda, toplulukları birleştirerek blok zinciri teknolojisini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyorlar. Birlikte blok zinciri oyunlarının sınırlarını keşfetmek için herkesi bu heyecan verici yolculuğa davet ediyorlar!

Layer One X Türkiye Twitter hesabını buradan takip edebilirsiniz.

Layer One X Telegram grubuna buradan katılabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar