Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66928.43
-0.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3451.58
-1.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.81
0.95%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.5
-1.29%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Layer One X Cüzdanı Yakında Chrome’da ve Erken Erişim Başvuruları Devam Ediyor!

Layer One X için merakla beklenen günler geldi. Mainnet beta açılışı ile birlikte cüzdan uygulamasının da kullanıma açılmasına az kaldı.

Clock
Paylaş
Layer One X Cüzdanı Yakında Chrome’da ve Erken Erişim Başvuruları Devam Ediyor!

Yarın (31 Ağustos 2023) saat 04:00’da mainnet beta lansmanı yapılacak olan Layer One X için heyecanlı zamanlar başlıyor. Tüm blok zincirlerini tek çatı altında toplamayı amaçlayan ve tek bir gas fee olarak yerel coin L1X’in kullanılacağı bu projede, Layer One X cüzdanı da yakında çıkıyor.

728×90 muhabbit - Layer One X Cüzdanı Yakında Chrome'da ve Erken Erişim Başvuruları Devam Ediyor!300x250 muhabbit - Layer One X Cüzdanı Yakında Chrome'da ve Erken Erişim Başvuruları Devam Ediyor!

Ekip tarafından yapılan açıklamaya göre Chrome Extension Store’a başvuru yapıldı ve başvurunun kabul edilmesi biraz zaman alabilir. Bu süre esnasında cüzdana erken erişim için bu link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Özel satış turları ve halka arz satışları süreçlerinde L1X yatırımı yapan kullanıcıların Layer One X cüzdanlarına erişimleri sonrasında, yaptıkları yatırımlar L1X coin cinsinden cüzdanlarına tanımlanacak.

Eğer Chrome Extension Store’dan gelecek yanıt gecikirse, ekip bir B planı olduğunu ve cüzdanlara erişim için bu yolu izleyeceklerini yazdı.

Ayrıca yarın Layer One X cüzdanı için web sitesi de açılmış olacak. Web sitesi üzerinde cüzdanın nasıl kullanılacağına dair how-to makaleleri ve özel bazı cüzdan özelliklere erişim için bilgiler bulunacak.

Layer One X Türkiye Twitter hesabını buradan takip edebilirsiniz.

Layer One X Telegram grubuna buradan katılabilirsiniz.

Layer One X Discord grubuna buradan erişebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar