Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66641.89
4.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3485.67
2.72%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.13
4.81%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.8
3.86%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

Tüm blockchain’ler arasında köprüsüz iletişim sağlayan Layer One X’in halka arzı devam ediyor. Gelin L1X’i, adım adım satın almayı öğrenelim.

Clock
Paylaş
Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

Bu yazımızda; Layer One X’in halka arz satışları kapsamında L1X coin satın almak isteyenler için, adım adım neler yapılması gerektiğini sıraladık.

Şimdiden satın alım linkini de paylaşalım.

728×90 muhabbit - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi300x250 muhabbit - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

Adımları video olarak izlemek isterseniz, aşağıda paylaştığımız Youtube linkine de bakabilirsiniz. Şimdi gelin hep birlikte, L1X’i nasıl satın alabiliriz, inceleyelim.

Not: Bu yazıdaki adımlara başlamadan önce, cihazınızda Metamask’in kurulu ve çalışır durumda olması gerekmektedir.

Adım Adım L1X

1 900x510 - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

L1X coinlerini edinme yolculuğuna başlamak için resmi Layer One X web sitesini ziyaret edin. Siteye girdiğinizde, ana sayfada yer alan “Buy” (Satın Al) butonuna tıklayın.

2 900x510 - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

“Satın Al” butonuna tıkladıktan sonra, gerekli bilgileri sağlamanız bir sayfaya yönlendirileceksiniz. İsim, e-posta adresi ve satın alımınız için harcamak istediğiniz miktar gibi bölümleri doldurun. Referans kodu istenilen yere bir şey yazmanız gerekmiyor. Şunu belirtelim ki 1 adet L1X coini, halka arz satışları kapsamında 0,5 dolardan satılıyor.

3 900x510 - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

Satın alım işlemine devam etmek için L1X coinini destekleyen bir kripto para cüzdanına ihtiyacınız olacak. Çoğu kullanıcı, popüler bir Ethereum cüzdanı olan Metamask’i tercih ediyor. Cüzdanınızı L1X platformuna bağlamak için “Connect Wallet” (Cüzdanı Bağla) seçeneğine tıklayın.

4 900x510 - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

Cüzdanınızı bağladıktan sonra, satın alma işlemine devam etmek için “”İleri””Next” (İleri) butonuna tıklayın.

5 900x510 - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

Güvenli bir bağlantı sağlamak için, cüzdanınızın L1X platformuna erişimini yetkilendirmeniz gerekiyor. Bunun için “Connect” (Bağlan) butonuna tıklayın.

6 900x510 - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

Bazı platformlar, satın alımdan önce Müşterini Tanı (KYC) sürecini tamamlamanızı isteyebilir. Gerekli KYC bilgilerini doldurun ve devam etmek için “Buy Now” (Satın Al) butonuna tıklayın.

7 900x510 - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

Bu aşamada, işlem için kullanmak istediğiniz ağı seçmeniz gerekecek. Bu yazıda Ethereum ağını kullanacağız. Avax ve BNB Chain gibi diğer ağları da seçebilirsiniz. Satın alım için kullanmak istediğiniz tokenı seçin; bu örnekte USDT (Tether) kullanacağız. L1X coinleri için harcamak istediğiniz USDT miktarını girin.

8 900x510 - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

İşlem detaylarını, alacağınız L1X adeti dahil olmak üzere gözden geçirmek için biraz zaman ayırın. Platform tarafından sunulan tüm şart ve koşullara uyduğunuzdan emin olun. Ardından “Approve” (Onayla) butonuna tıklayın.

9 900x510 - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

Ardından Metamask cüzdanınız otomatik olarak açılacaktır. İşlemi onaylamak için “Approve” (Onayla) butonuna basın.

10 900x510 - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

Gelecekteki işlemler için işlem miktarınızı varsayılan olarak ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, bu belirli satın alma işlemi için belirli bir miktar girebilirsiniz. “Approve” (Onayla) diyerek devam edelim.

11 900x510 - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

İşlemi onaylamak ve satın almaya başlamak için bir kez daha “Confirm” (Onayla) butonuna tıklayın. Devam etmeden önce, cüzdanınızda işlem ücretlerini karşılayacak kadar yeterli gaz token olduğundan emin olun.

12 900x510 - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

Şimdi blok zinciri ağında işleminiz işlenecek. Bu süreç, ağ yoğunluğuna bağlı olarak birkaç saniye veya dakika sürebilir.

13 900x510 - Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

Tebrikler, L1X satın alımınızı başarıyla gerçekleştirdiniz. İşleminizi doğrulayan bir e-posta alacaksınız. Blok zincirindeki işlem onaylandığında, gelen maildeki linkte tıklayarak ve cüzdan adresinizi girerek işleminizi teyit edebilirsiniz. 31 Ağustos 2023 tarihinde, mainnet beta açılışı sonrası satın aldığınız L1X coinler tüm erken aşama yatırımcılarına dağıtılacaktır.

Layer One X Türkiye Twitter hesabını buradan takip edebilirsiniz.

Layer One X Telegram grubuna buradan katılabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar