Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64686.12
5.59%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3117.75
4.65%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.91
6.78%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $558.9
2.51%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

LeBron James Ve Crypto.com Çocuklara Blockchain Eğitimi İçin El Ele!

Clock
Paylaş
LeBron James Ve Crypto.com Çocuklara Blockchain Eğitimi İçin El Ele!

NBA yıldızı LeBron James ve Crypto.com çocuklara kripto para teknolojisini anlatacakları bir proje için güçlerini birleştirdi.

1,600 çocuğa “I Promise” isimli bir proje kapsamında verilecek olan eğitimin ayrıntıları her ne kadar henüz açıklanmamış olsa da, LeBron James ile Crypto.com arasındaki ortaklığın uzun yıllar devam etmesi bekleniyor. Projeye dair açıklamalarda bulunan LeBron James, kripto para teknolojisine dair düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

728×90 muhabbit - LeBron James Ve Crypto.com Çocuklara Blockchain Eğitimi İçin El Ele!300x250 muhabbit - LeBron James Ve Crypto.com Çocuklara Blockchain Eğitimi İçin El Ele!

[Kripto paralara dair] her şeyin gelişmeye devam ettiği şu günlerde benim de öğrenme sürecim hızla devam ediyor. Crypto.com ile kurulan bu ortaklık sayesinde artık çocuklarımın ve ailelerin de bu sürecin bir parçası olmasını istiyorum.

LeBron James 901x600 - LeBron James Ve Crypto.com Çocuklara Blockchain Eğitimi İçin El Ele!
LeBron James

LeBron James Eğitim Sürecine Aileleri de Dahil Ediyor

I Promise akademik başarıları risk altında olan çocukların eğitim hayatına devam ederek lise ve üniversiteyi okumalarını sağlayan bir yardım projesi. Proje özellikle LeBron James’in de doğup büyüdüğü Ohio’nun Akron şehrindeki çocuklara yardım eli uzatmasıyla biliniyor.

İlginizi çekebilir: Blockchain nedir?

LeBron James ve Crypto.com ortaklığı sayesinde çocuklar artık gelişmekte olan teknolojilere dair de eğitim görecek ve bu teknolojilerin kendilerine sunabileceği potansiyel kariyer imkanlarını tanıma fırsatı bulacak.

Crypto.com ile beraber memleketimi ihtiyaç duyduğu bilgi ve donanımlarla eğitmek ve desteklemek için bir araya geldik. Kendi topluluğuma bu fırsatları sunmayı ve crypto.com ile birlikte çalışmayı iple çekiyorum.

Eğitime bütüncül bir yaklaşım sergilemenin bilincinde olan I Promise, Crypto.com eğitimlerine yalnızca çocukları değil, kardeşlerini ve ebeveynlerini de dahil etmeyi hedefliyor. I Promise böylece bölgede daha istikrarlı ve sağlam aile bağlarının kurulabileceğini ifade ediyor.

Blockchain teknolojisi ekonomimizde, spor, eğlence ve sanat dünyamızda bir devrim yaratıyor. Birbirimiz ile kurduğumuz etkileşimi dönüştürüyor. Benim de içinden geldiğim Akron ve benzeri toplulukların bu süreçte geri planda kalmadığından emin olmak istiyorum.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar