Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66128.03
0.57%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3562.7
4.34%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.99
1.28%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $605.5
1.63%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

LeBron James’in Yer Aldığı Bir NFT Koleksiyonu Çıkıyor!

Şirket, ikincil satışlardan elde edilen telif ücretlerinin LeBron James Aile Vakfı’na gideceğini söyledi.

Clock
Paylaş
LeBron James’in Yer Aldığı Bir NFT Koleksiyonu Çıkıyor!

Kripto para borsası Crypto.com, Los Angeles Lakers’ın yıldızı LeBron James’in yer aldığını The Moment Of Truth adlı NFT koleksiyonu çıkaracağını ve bir airdrop gerçekleştireceğini açıkladı.

Lebron James’in oynadığı Super Bowl reklamında bir QR kodu gizliydi. QR kodunu farkedip Crypto.com kripto para borsasına kayıt olan kullanıcılara NFT airdrop’u yapılacak.

728×90 muhabbit - LeBron James'in Yer Aldığı Bir NFT Koleksiyonu Çıkıyor!300x250 muhabbit - LeBron James'in Yer Aldığı Bir NFT Koleksiyonu Çıkıyor!
Lebron James X Crypto.com  904x600 - LeBron James'in Yer Aldığı Bir NFT Koleksiyonu Çıkıyor!
Lebron James Super Bowl

Bahsedilen reklam, günümüz James’i ile genç James arasında geçen bir konuşmadan ibarettir. Bir odada duran iki James, birbirleriyle gelecek hakkında muhabbet eder. Bu muhabbet devam ederken reklamda bir QR kod gizliydi.

Çıkan gizli QR kodunu tarayan kullanıcılar, Lebron James’in NFT koleksiyonundan airdrop alacak. NFT koleksiyonu, Super Bowl reklamının sahne arkası anlarının anlık görüntülerinden oluşuyor.

Ekranda beliren QR kodunu okutan kullanıcılar, kendilerini Crypto.com NFT platformuna yönlendirirken buldu. QR kodunun yönlendirdiği link ile Crypto.com NFT platformuna kaydolan şanslı hayranlar, toplam 5.550 parçadan oluşan koleksiyondan bir adet NFT’ye ücretsiz olarak sahip olacak.

Crypto.com, eğitim ve mesleki fırsatlar üzerinde iş birliği yapmak için LeBron James ve LeBron James Aile Vakfı ile ortaklık kurdu. Yapılan açıklamaya göre ortaklık, Ohio’nun bir şehri olan ve LeBron James’in memleketi olarak bilinen Akron’daki öğrencileri ve aileleri baz alıyor.

Yapılan ortaklıkla beraber Akron’daki öğrenciler ve aileler, blok zincir teknolojisi ve kripto para piyasasında nasıl kariyer sahibi olacaklarını öğrenmek için araçlara ve kaynaklara erişim sağlayacak.

James, konu ile ilgili şunları söyledi:

Geldiğim toplulukların geride kalmamasını sağlamaya çalışıyorum. Crypto.com’un memleketime ve topluluğuma sağlayacağı bilgi ve araçlarla birçok kişi kendini kripto paralar ve blok zinciri konusunda eğitebilecek.

Lebrom James’in çıkaracağı koleksiyonda, ister Crypto.com NFT platformunda isterse başka bir NFT platformunda olsun, koleksiyondaki herhangi bir NFT’nin satışı yapıldığında, satılan ücret üstünden %5’lik bir kısmı telif ücreti olarak LeBron James Ailesi Vakfı’na gidecek.

Crypto.com birçok ünlü isimle ortaklık yapmaya devam ediyor. Kripto para borsası, yakın zamanda LA merkezli kadın spor takımı olan Angel City Futbol Kulübü ile ortaklık kurdu.

Daha Fazla Borsa Haberi İçin: Borsa Haberleri

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar