Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65117.02
1.56%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3179.01
3.75%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.13
7.02%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $574.5
2.59%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Ledger, 100 Milyon Euro Yatırım Aldı!

Kripto donanım cüzdan üretici olarak bildiğimiz Ledger, katıldığı yatırım turunda 100 milyon euroluk yatırım almayı başardı.

Clock
Paylaş
Ledger, 100 Milyon Euro Yatırım Aldı!

Kripto donanım cüzdan üretici olarak bildiğimiz Ledger, katıldığı yatırım turunda 100 milyon euroluk yatırım almayı başardı. Söz konusu bu yatırımla birlikte 1,3 milyar euro değerlemeye ulaştı.100 milyon euro yatırım alan Ledger CEO’su Pascal Gauthier konuyla ilişkili olarak şu açıklamalarda bulundu:

728×90 muhabbit - Ledger, 100 Milyon Euro Yatırım Aldı!300x250 muhabbit - Ledger, 100 Milyon Euro Yatırım Aldı!

“Uzun vadeli yatırımcılarımıza sürekli destekleri için minnettarız. Mevcut değer ve donanım devrimini destekleyen yeni yatırımcılara hoş geldiniz diyoruz. Bu yatırım, kritik dijital varlıkları ve blockchain özellikli teknolojiyi keşfeden milyonlarca kişiye yeni nesil güvenilir cihazlar sunma misyonumuzu hızlandıracak. Bildiğiniz gibi 2022, büyük kripto borsalarının çöküşü ve değişen makroekonomik koşullar da dahil olmak üzere kripto endüstrisi için zor bir yıl oldu. Bu zorlu ortamda Ledger, işimizin donanım ve hizmet segmentleri için sürekli olarak güçlü bir esneklik ve artan uyarlanabilirlik sergiledi.”

Ledger CEO’su Pascal Gauthier

Ledger CEO’su Pascal Gauthier Açıklamalarında, 2022 Yılında Kripto Para Piyasasında Yaşanan Olaylara da Değindi!

ledger muhabbit - Ledger, 100 Milyon Euro Yatırım Aldı!

Ledger CEO’su Pascal Gauthier açıklamalarının devamında söz konusu bu yatırımın kullanıcılara güvenli cihazlar sunma çalışmalarını hızlandıracaklarını da ayrıca belirtti. 2022 yılında yaşanan kripto para çöküşüne de değinen Gauthier, Ledger’in zorlu ortamda güçlü bir esneklik ve uyum gösterdiğine dikkat çekti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa haberi için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar