Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52058.51
0.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3007.32
2.74%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.03
-3.01%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $354.1
-0.20%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Lindsey Lohan Justin Sun ile Ortaklık Kurduğunu Açıkladı!

NFT sektörü büyümeye devam edecek gibi görünüyor.

Clock
Paylaş
Lindsey Lohan Justin Sun ile Ortaklık Kurduğunu Açıkladı!

Lindsey Lohan, Tron aracılığı ile kendi NFT’lerini çıkaracağını açıklaması, NFT popülaritesinin tam anlamıyla doruk noktasında olduğunun bir göstergesi!

Eski Disney yıldınızın yaptığı açıklamara göre, Lohan’ın NFT’leri 20 Mart tarihinde satışa sunulacak.

Binance BannerBinance Banner

Bildiğiniz gibi NFT’ler, sanatçılar, müzisyenler ve oyuncular tarafından ciddi bir oranda rağbet görüyor ve milyonlarca dolarlık bir sektör haline gelmeye başladı bile.

Lohan’ın NFT’si, Swae Lee, Tyga, Ne-Yo, Soulja Boy ve diğer ünlü isimlerin katılımını sağladığı Tron blockchaini üzerinde gerçekleşecek.

Lohan’ın satışa sunacağı NFT’lerinin içeriği tam anlamıyla belli değil. Yakın bir zamanda içerik hakkında açıklama yapacak olan Lohan, henüz sessiz.

Lindsey Lohan, Justin Sun ve eski T-Mobile CEO’su John Legere ile yaptığı bir Clubhouse sohbetinde, “Hollywood ve müzik endüstrisi nihayet kripto sektörü ile tanışıyor ve bu genel anlamda NFT’ler ile gerçekleşti.”, “Bir devrimin parçası olmaktan daha mutlu olamazdım.” dedi.

Bu arada Lohan, Rarible üzerinde Daft Punk albümü temalı bir NFT’yi tamı tamına 15.000 $ karşılığında satmıştı. Ayrıca eski yıldız, Justin Sun’ı etiketleyerek, Tron Blockchain’in hızını ve ücretsiz işlem olanağını öven bir tweet attı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar