Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64719.99
-3.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3414.99
-4.32%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.9
-10.32%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $580.2
-4.54%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

LINE, Ödül Olarak LINK Dağıtıyor! Ne Kadar Dağıtılacak?

LINE kullanıcılarına token’ı LINK (LN)’i dağıtacağı bir ödül programı başlattı.

Clock
Paylaş
LINE, Ödül Olarak LINK Dağıtıyor! Ne Kadar Dağıtılacak?

Japonya’nın popüler sosyal mesajlaşma platformu LINE yeniliklerine devam ediyor. Japonya’nın endüstriyel ve teknolojik açıdan büyük bir kısmını elinde tutan LINE şirketi, kripto para dünyasında da adından bahsettiriyor.

LINE’ın son atılımı ise token’ı LINK’i ödül olarak kullanıcılarına dağıtacak olması. Japonya çapında 84 milyondan fazla kullanıcısı olan LINE, token’ı LINK’i dijital hizmetlerinde kullanan kullanıcılarına ödül olarak vereceği bir program başlattı.

19 Eylül’de yerel haber kaynaklarında yayınlanan habere göre, üç mobil uygulamasını birbirine bağlayan kullanıcılar, LINK ile ödüllendirilecek. Bu üç mobil uygulaması da LINE’ın havale ve ödeme yapmak için piyasaya sürdüğü LINE Pay, kişisel yatırım için piyasaya sürdüğü LINE Securities ve kredi değerlendirmeleri için piyasaya sürdüğü LINE Score olmakta.

Ödül programı, 18 Eylül tarihinde LINE’ın Japonya’nın en büyük menkul kıymet aracı kurumlarından biri olan Nomura Holdings ile partnerlik anlaşması çerçevesinde başlatıldı.

LINE Pay tarafından verilen LINE aile kredi kartına sahip olan 10 bin LINE kullanıcısı 2 bin yen değerinde LINK token ödülü alırken, LINK Securities kullanıcıları 500 yen değerinde LINK token ödülünün sahibi olacak. Kullanıcılar kazandıkları ödül LINK token’larını Bitmax ile fiat para birimlerine dönüştürebilecek.

728×90 muhabbit - LINE, Ödül Olarak LINK Dağıtıyor! Ne Kadar Dağıtılacak?300x250 muhabbit - LINE, Ödül Olarak LINK Dağıtıyor! Ne Kadar Dağıtılacak?
LINK LN Artik BitMaxta edited - LINE, Ödül Olarak LINK Dağıtıyor! Ne Kadar Dağıtılacak?

Her Şey LINE Blockchain’ini Teşvik İçin!

Ödül programının öne sürülme amacının LINE Blockchain’inin yani LINK’in kullanılmasının, benimsenmesinin önünü açmak olduğu düşünülüyor. Ağ başlatıldığından beri birçok geliştirme çabası yapılıyor. 2018 yılında Blockchain üzerinde merkeziyetsiz uygulamalar geliştirmek için bir laboratuvar oluşturuldu ve o günden bu yana LINE Blockchain’ine geliştirmeler yapılıyor.

ChainLink’in LINK’iyle Karıştırmamak Gerek!

Aynı ada sahip olsa da Chainlink’in token’ı LINK ile LINE’ın token’ı LINK’i (LN) karıştırmamak gerekiyor. LINE token’ı LINK (LN)’i, Chainlink’in piyasaya giriş yapmasından neredeyse bir yıl sonra piyasaya sürdü. Karıştırılmaması adına da LINK (LN) whitepaper’ında Blockchain’i LINK Chain olarak değil LINE Blockchain olarak geçiyor.

Daha fazla LINE haberi için; LINE Haberleri
Daha fazla LINK haberi için; LINK Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar