Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68709.99
1.33%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3871
0.69%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.22
1.17%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.5
0.89%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

LINK Artık Bitfinex’te! LINK Marines İş Başında Mı?

Chainlink’in LINK’i artık LINK/USD ve LINK/USDT pariteleriyle Bitfinex’te!

Clock
Paylaş
LINK Artık Bitfinex’te! LINK Marines İş Başında Mı?

Bitfinex, 20 Ağustos 2020 tarihinde Chainlink’in LINK token’ını listelemeye başladı. 21 Ağustos yani bugün ise LINK token’ının Amerikan Doları ve Tether ile pariteleri (LINK/USD, LINK/USDT) listelenmeye başladı.

728×90 muhabbit - LINK Artık Bitfinex'te! LINK Marines İş Başında Mı?300x250 muhabbit - LINK Artık Bitfinex'te! LINK Marines İş Başında Mı?

Bitfinex kullanıcıların artık LINK/USD ve LINK/USDT pariteleriyle alım satım yapabilecek. Bitfinex’in ve Tether’in CTO’su Paolo Ardoino da bu yeni listelemeyi kutlayanlardan oldu.

Kullanıcı adı J0E007 olan bir Twitter kullanıcısı LINK ile ilgili Bitfinex üzerinde hiç rağbet görmediğini, alım satımının, emrinin veyahut ilginin olmadığını savundu. Sahte taleplerle Link Marines (Link Denizcileri namıdiğer Chainlink destekçileri) dediği grubun şişirerek LINK’i, (JOE’ya göre shitcoin’i) piyasa değeri olarak birinci sıraya taşıdığını iddia etti.

Bu iddialar gören ünlü CTO Ardoino hemen cevap verdi. LINK’in resmî olarak listelenmeye yeni başladığını ve alım satımın artık mümkün olduğunu ifade etti. Ayrıca yeterli likidite sağlandığı taktirde yakın zamanda margin trade yapabileceğini de ekledi.

Neden Chainlink destekçilerine bu ismin konulduğunu merak eden CTO, takipçilerine LINK Marines’i sordu. Block.Science’ın Ar-Ge ekibinin analisti Sergei Chan bu ismin meme kültüründen geldiğini açıklayarak farklı sosyal platformlarda da benzer sosyal dinamikler olduğundan bahsetti. Örnek olarak ise ünlü yayıncı PewDiePie’ın destekçileri BroArmy’i gösterdi.

Chainlink’in LINK’ini listeleme furyası devam ederken, LINK hakkında balon olduğu gibi iddialar da var. Ancak Weiss Ratings gibi LINK’in çok önemli olduğunu ve DeFi’ın destek noktası olduğunu düşünen bir grup analist de mevcut. Zamanla DeFi ve kripto devrimin temel noktaları olup olmadığını birlikte göreceğiz.

Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?
Chainlink’in LINK’i hakkındaki haberlerden geride kalmamak için, bizi takip edin!

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar