BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

LINE’nın Token’ı LINK (LN) Artık BitMax’ta!

Sosyal mesajlaşma devi LINE’ın token’ı LINK (LN), kripto para borsası BitMax üzerinde listeleniyor.

Yayın:

-

LINE, Ödül Olarak LINK Dağıtıyor!

Japonya’nın mesajlaşma platformu devi LINE’ın Blockchain alt kolu, Japon kripto para yatırımcılarına güzel haberi verdi. Şirket ilk kez Japon kripto para yatırımcılarına yönelik token’ları LN’nin kripto para borsası BitMax’ta listeleneceğini açıkladı.

Geçtiğimiz Perşembe günü (06.08.2020) şirket, konu hakkında bir açıklamada bulundu. LINE’ın LVC Corporation tarafından iletilen kripto para borsası BitMax, Japonya’da token satışını gerçekleştirecek ilk borsa olacak. Token daha önce mesajlaşma uygulaması kullanıcılarına ödül olarak veriliyordu.

Token daha önce LVC’nin Japon kripto para yatırımcılarına erişimi engellenen Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para borsası Bitfront’ta listelenmişti. Şimdi BitMax üzerinde listelenmesiyle Japon kripto para yatırımcılarının da LINK ekosistemine katılması bekleniyor. Bununla birlikte şirket, LINE’ın Blockchaini üzerinden kullanıcıların merkeziyetsiz uygulamaları kullanarak LINK token’ı ile ödüllendirildiği bir sistemi de amaçlıyor.

2018 yılından beri ödül sisteminde kullanılan token’ın BitMax üzerinde listelenmesiyle artık BitMax üzerinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC)’den sonra LINK (LN) de alım satıma açık olacak.

bybit 300x250 - LINE'nın Token'ı LINK (LN) Artık BitMax'ta!

LINK Demek… Hangi LINK?

İsimleri aynı olsa da LINE’ın LINK’inin Chainlink’in LINK’i ile bir alakası yok. LINE token’ı LINK (LN)’i, Chainlink’in piyasaya girişinden neredeyse bir yıl sonra 2018 yılı Ağustos ayında piyasaya sürdü. Bununla birlikte LINE’ın kendini Chainlink’ten farklılaştırma ve karıştırılmayı önlemek için bazı yollar bulduğu da aşikâr. Örneğin LINE’ın web sitesinde ve LN’ın whitepaper’ında artık LINK (LN)’ın Blockchain’i LINK Chain olarak değil LINE Blockchain olarak geçiyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler