Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64704.01
-2.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3410.54
-3.54%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.89
-9.25%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $579.7
-4.10%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

LINK Yükselişte: Peki Neden?

Bitcoin fiyatının artması ile altcoin’ler de canlandı. Ancak bunların arasında en dikkat çekici olanı LINK oldu. LINK’i inceleyelim.

Clock
Paylaş
LINK Yükselişte: Peki Neden?

Bitcoin fiyatının 30 bin dolar üzerine çıkması ve bu seviyede kalması ile birlikte altcoin’lerde de yükseliş yaşandı. Ancak bunların arasında en dikkat çekici olan, Chainlink’in kripto parası LINK oldu. LINK, son 7 günde yaklaşık %30’luk bir değer artışı kaydetti. Piyasa değeri olarak ise en büyük 13. kripto para konumunda.

728×90 muhabbit - LINK Yükselişte: Peki Neden?300x250 muhabbit - LINK Yükselişte: Peki Neden?

Balinalar Topluyor

Eylül ayı başında, LINK fiyatında bir dip noktası oluştu ve ardından büyük yatırımcılar tarafından toplanmaya başladı. Yatırımcılar, LINK satın alımına ise devam ediyor.

Araştırma kuruluşu Santiment’in analizine göre, balinalar LINK biriktirmeye devam ediyor. Chainlink ağı son 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştı ve ticaret hacmi arttı.

Santiment verileri, özellikle 21 Ekim’de LINK trafiğin arttığını ve LINK’in değer kazandığını gösteriyor. LINK ile etkileşimde bulunan farklı adreslerin sayısı 5 bine yaklaştı. Aynı gün, ağ üzerinde 800 milyon dolarlık işlem hacmi gerçekleşti. Kripto paranın şu anki fiyatı ise (23.10.2023 – 16:42) 9,91 dolar seviyesinde.

Chainlink v0.2

LINK’e olan rağbetin temel sebeplerinden biri, Chainlink Staking v0.2’nin lansmanının duyurulması. Bu lansman ile, staker’lar için daha fazla kontrol, güvenlik ve şeffaflık sunulacak. Ayrıca platforma, Unbonding Mechanism ve Liquid Rewards gibi farklı özellikler eklenecek.

Yeni platformun, bu yılın son çeyreğinde başlatılması bekleniyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar