Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51210.12
-1.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2912.81
-0.18%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.95
-5.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $364.7
2.19%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Litecoin LTC Fiyat Analizi 29.07.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz. Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Litecoin LTC Fiyat Analizi 29.07.2022

Herkese selamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Litecoin yani LTC’yi inceleyeceğim. LTC grafiğindeki teknik göstergeleri destek, direnç ve yükselen trend çizgisi ile birlikte ele alacağız. Ayrıca fiyat analizi yazımızda olası fiyat hareketlerini belirlemeye çalışacağız. Sizleri çok fazla bekletmeden Litecoin fiyat analizine başlayalım.

Binance BannerBinance Banner

LTC Fiyat 29 Temmuz 2022

Litecoin 60 dolar seviyesini aşarak 65 dolar seviyesine kadar yükseldi. LTC şu anda 60,93 dolar seviyesinde işlem görmekte.

LTC Grafik 29 Temmuz 2022

Litecoin LTC fiyat grafiği 29.07.2022. 4 saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

TradingView aracılılığıyla hazırladığım grafikte Binance borsasının LTC/USDT paritesi kullanılmıştır. Grafiğimiz 4 saatlik zaman diliminde olup üzerinde destek, direnç ve yükselen trend çizgisi bulunmaktadır. Fiyatın, yükselen trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla belirtilmiştir. Ayrıca grafiğin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmakta.

LTC Analiz 29 Temmuz 2022

Destek ve direnç bölgeleri her zaman olduğu gibi mor alanlar yardımıyla belirtilmiştir. Şu an 60 dolar destek seviyesinin üzerinde işlem gören LTC aynı zamanda yükselen trend çizgisi üzerinde hareket etmekte. Yükselen dip seviyeleri sayesinde oluşan yükselen trend çizgisi fiyatı yukarı taşımaktadır. Bu nedenle Litecoin grafiği oldukça olumlu görünmekte.

Şu an bulunduğumuz 60 dolar destek seviyesine baktığımız zaman, oldukça güçlü bir tepki bölgesi olduğunu anlıyoruz. Fiyat, 60 dolar destek seviyesinin altına düşmediği sürece direnç bölgeleri hedeflenebilir. Güçlü destek seviyesinin kaybedilmesi durumunda, kırılan destek seviyesi artık güçlü direnç bölgesi olarak çalışacaktır ve fiyat baskılanacaktır.

Litecoin Fiyat Analizi-1

LTC Yorum 29 Temmuz 2022

Yükselen trend çizgisi üzerinde kaldığı sürece, Litecoin grafiğinde yukarı yönlü hareketin devam etmesini bekliyorum.

Litecoin grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Grafikte gelişmeler olduğu takdirde grafiğimizi güncelleyeceğim.

Daha fazla Litecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde LTC/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar