BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Litecoin LTC Fiyat Analizi 10.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz. Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Yayın:

-

Litecoin fiyat analizi Draco

Herkese selamlar ben Draco. Fiyat analizi yazı dizimin bugünkü bölümünde uzun zamandır yakından takip ettiğimiz Litecoin‘i inceleyeceğim. Yaklaşık bir hafta önce birçok coin trendlerini kırmıştı. Bazıları kırdıktan sonra hemen düşse de bazıları hedeflerine ilerlemişti. Ancak bunların aksine Litecoin trendini hiç kıramamıştı. Bundan dolayı diğer coinlerde trendleri silsem de Litecoin’de halen bu trendi takip etmeye devam ediyorum. Bu trendi birazdan daha detaylı açıklayacağım. Şimdi fiyat grafiğine geçelim.

bybit 300x250 - Litecoin LTC Fiyat Analizi 10.06.2021

Litecoin Yorum

Yukarıda bir giriş yaptık ve fiyat Litecoin fiyatı hakkında genel bir bilgi verdim, şimdi grafiğe geçip daha yakından inceleyelim.

doiGgrpt - Litecoin LTC Fiyat Analizi 10.06.2021
Litecoin LTC fiyat grafiği 10.06.2021. 2 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Bu Litecoin grafiğini uzun zamandır takip ettiğimiz için birçoğunuz aşinasınızdır zaten. Yeni görenler için yine de kısaca bahsetmek istiyorum. Grafikteki yeşil bölgeler destek ve direnç bölgelerimiz. Ancak bunlar büyük zaman dilimindeki bölgeler olduğundan biraz genişler. Haliyle bunlar fiyatın genel durumunu takip etmek için uygun olup kısa vadeli işlemler için pek uygun değiller.

Litecoin grafiğinde bir de yazının başında da bahsettiğim düşen trendimiz bulunmakta. Bu trend henüz kırılmadı. Test sayısına baktığım zaman fiyatın bu trendi 4 kez test ettiğini görmekteyim. Fiyat bu trendi kırmadığı müddetçe kısa vadeli küçük işlemler açılmasının daha risksiz olacağını düşünüyorum. Ama daha uzun vadeli işlemler açmak için ben bu trendin kırılımını bekleyeceğim.

Daha fazla Litecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit 300x250 - MonoX Platform Hakkında Açıklamalar Yaptı!

Trend Haberler