BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Litecoin LTC Fiyat Analizi 13.03.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz. Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Yayın:

-

Litecoin fiyat analizi Draco

Fiyat Analizi yazı dizimizde major coinleri incelemeye devam ediyoruz. Bugün inceleyeceğimiz coin Litecoin yani LTC. Bitcoin Ethereum ATH üstüne ATH yaparken Litecoin hala ATH yapabilmiş değil, bir de ATH seviyesine oldukça uzak hala. Şimdi de Litecoin’in grafiğine bakalım son durum nedir.

bybit 300x250 - Litecoin LTC Fiyat Analizi 13.03.2021
OcgLL7Kq - Litecoin LTC Fiyat Analizi 13.03.2021
Litecoin LTC fiyat grafiği 13.03.2021. 2 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Grafikteki yeşil alanlar destek ve direnç bölgelerimiz. Şimdiye kadar oldukça güzel çalıştıklarını görmekteyiz. Şu an bu bölgelerden bizim için en önemli olanı 240-250 dolar bölgesindeki direnç olduğunu düşünüyorum. Çünkü orta vadedeki son tepe bölgesi burası. Buranın kırılımıyla birlikte ATH yapmaya daha da yaklaşacağını düşünüyorum. Yanılmıyorsam Litecoin’in ATH seviye 380 dolar gibi bir seviyeydi.

Grafikte bir de mor bir trend görmektesiniz. Bu trende 4-5 vuruş olduğunu görmekteyiz. Bundan dolayı bu trendin çalışma olasılığının oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum. Çalışma olasılığı derken şu kastediyorum aslında, trend kırılırsa hedeflerine gitme şansının yüksek olduğunu düşünüyorum. Bunu belirtmemin sebebi şu, bazı trendlerde sadece 2-3 defa test edilmiş oluyor ve kırılınca bu trendler çalışmayabiliyor.

Toparlayacak olursam Litecoin için şimdilik işler olumlu görünüyor. Fiyatta güzel bir yükseliş trendi var kırdığı dirençleri test ederek sağlıklı bir şekilde yoluna devam ediyor. Yükselen trendini (mor) henüz kırmamış. Bu trendi kırana kadar da bu düşüncelerim değişmeyecek. Kırdığında da yakından takibe alıp yeni planlar kurmayı düşünüyorum.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit 300x250 - MonoX Platform Hakkında Açıklamalar Yaptı!

Trend Haberler