Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56942
6.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3232.31
2.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.14
0.46%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $394.5
-0.78%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Litecoin LTC Fiyat Analizi 27.09.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz. Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Litecoin LTC Fiyat Analizi 27.09.2021

Herkese iyi akşamlar. Youtube kanalımız için içerik hazırlarken maalesef ki bugünkü yazı için biraz geç kaldım. Litecoin’de güzel bir trend olduğundan dolayı da bunu es geçmeyip sizinle paylaşmak istedim. Şimdi Litecoin Fiyat Analizi kısmımıza geçelim.

LTC Fiyat 27 Eylül 2021

Binance’de listeli Litecoin/Tether (LTC/USDT) paritesi verilerine göre son birkaç gün içerisinde Litecoin fiyatı 144 dolar bölgesindeki desteğini test etmiş durumda. Yazıyı hazırladığım saatte ise 147,9 dolar bandından işlem görmekte.

Binance BannerBinance Banner

LTC Grafik 27 Eylül 2021

Litecoin LTC fiyat grafiği 27.09.2021. 2 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance’de listeli Litecoin/Tether (LTC/USDT) paritesi fiyat grafiği. Grafik 2 saatlik zaman dilimindedir ve Tradingview’den alınmıştır.

LTC Analiz 27 Eylül 2021

Grafikteki tek yeşil bölge şu an LTC grafiğinde takip ettiğim destek bölgesini göstermektedir. Ayrıca beyaz yatay çizgilere ise birazdan değineceğim.

Grafikteki en önemli nokta tahmin edebileceğiniz üzere düşen trendimiz. Fiyatın bu trende çokça test ettiğini görmekteyiz ve bu da trendlerin en önemli noktasıdır aslında. Bir trende ne kadar test varsa trendin çalışması o denli yüksektir.

Aklınıza gelebilecek sorulardan biri 13 Eylüldeki pump&dump’ı neden saymıyorsun. Aslında bunun nedenini önceki yazımda açıklamıştım. Bu tarz spekülatif hareketlerden sonra fiyat olağan seyrine devam ediyorsa o mumları göz ardı etmeyi tercih ediyorum.

Yukarıda takip ettiğim destekten ve trendden söz ettim. Fiyata baktığımızda artık bu iki yapı arasında giderek sıkıştığını görmekteyiz. Bu da bizim için oldukça olumlu bir durum. Çünkü fiyatın bir yöne doğru kırılması kaçınılmaz. Umarım ki burada kırılan trend olur ve güzel yükselişler izleriz.

LTC Yorum 27 Eylül 2021

Gelelim trendin kırılması durumunda takip edeceğim hedeflere. Eğer destek bölgesi kırılmadan trend kırılacak olursa grafikteki beyaz yatay çizgi ile gösterdiğim seviyeleri hedefler olarak alacağım.

Daha fazla Litecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar