Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66344.53
0.31%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3605.38
1.14%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.71
-1.13%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $606.3
0.23%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Litecoin LTC Fiyat Analizi 28.05.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz. Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Litecoin LTC Fiyat Analizi 28.05.2021

Merhabalar ben Draco. Bugün sizlerle kripto para piyasasının majör coinlerinden biri olan Litecoin’i inceleyeceğiz. Litecoin ATH (All Time High- Tüm zamanların en yüksek seviyesi) bölgesine ulaşsa da maalesef burayı kıramadı. Sonrasında ise kripto para piyasasıyla birlikte büyük bir düşüş yaşadı. Fiyat konusundaki detaylara yazının ilerleyen kısımlarında değineceğim zaten. Şimdi ilk olarak grafiğe geçelim.

728×90 muhabbit - Litecoin LTC Fiyat Analizi 28.05.2021300x250 muhabbit - Litecoin LTC Fiyat Analizi 28.05.2021
enFDTqV4 - Litecoin LTC Fiyat Analizi 28.05.2021
Litecoin LTC fiyat grafiği 28.05.2021. 2 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Bu grafikte kullandığım bölgeler büyük zaman dilimindeki destek ve dirençleri göstermekte. Ancak son fiyat hareketleriyle bu bölgelerde oynama yapmam gerektiğini düşünüyorum. Son fiyat hareketlerine uyarlanıp daha iyi sonuç alabileceğimi düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde fiyatın yapacağı hareketler doğrultusunda bu düzenlemeyi yapacağım. Sonrasında ise hem buradan hem de twitter hesabımdan paylaşacağım.

Litecoin Grafiğindeki Son Durum

Şimdi gelelim fiyat hareketlerine. Yazının başında Litecoin’in ATH bölgesini kıramadığını ve ardından büyük bir düşüş yaşadığını belirtmiştim. Bu düşüş yaklaşık %70’lik bir kayba neden oldu. Hal böyle olunca bu düşüşün düzeltmesinin bile oldukça güzel kârlar getireceğini düşünmekteyim.

Bana kalırsa kripto para marketinde dönüş formasyonları oluşmaya başladı. Bir çok grafikte güzel TOBO (Ters Omuz Baş Omuz) yapıları veya düşen trend kırılımları görmekteyim. Bu TOBO formasyonu oluşumlarından birine de Litecoin sahip. Ancak henüz formasyon tam anlamıyla oluşmamış. Daha doğrusu formasyonun neckline bölgesi henüz kırılmadığından bu formasyonlar aktif değiller. Bundan dolayı riskleri halen bir tık fazla. Umuyorum ki bu formasyon çalışır ve piyasada güzel yükselişler görürüz ve zarara giren bir çok yatırımcı zararlarını çıkarır.

Litecoin için söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Önümüzdeki günlerde bu TOBO yapısını takip etmeye devam edeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar