Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69101
0.71%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3758.86
0.37%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.73
-1.13%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.6
0.30%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

London Lions Basketbol Kulübü, Shiba Inu İle Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı!

Basketbol Kulübü London Lions, kripto para ile ödeme kabul ediyor.

Clock
Paylaş
London Lions Basketbol Kulübü, Shiba Inu İle Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı!

İngiltere’nin en eski basketbol kulüplerinden biri olan London Lions, kripto para ödemesi olarak Shiba Inu’yu (SHIB) kabul etmeye başladığını açıkladı.

1977 yılında kurulan ve İngiltere’nin en iyi basketbol kulüplerinden biri olan London Lions, büyük bir genç nesil taraftara sahip. İngiltere’de her geçen gün daha da popüler olan kulüp, bunu bir fırsata çevirerek taraftarlarını kripto para ve yeni nesil finansal teknoloji konusunda eğitmek istiyor. Takımın tarafları, artık Lions Mağazalarından günlük maç biletlerini, sezonluk maç biletlerini, eşyalar ve aksesuarlar satın alabilir.

728×90 muhabbit - London Lions Basketbol Kulübü, Shiba Inu İle Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı!300x250 muhabbit - London Lions Basketbol Kulübü, Shiba Inu İle Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı!

Mağazalarda geçerli olan kripto para birimleri şunlar:

  • Bitcoin (BTC)
  • Ethereum (ETH)
  • ApeCoin (APE)
  • Dogecoin (DOGE)
  • Shiba Inu (SHIB)
  • Polygon (MATIC)
  • Litecoin (LTC)

London Lions, kripto para ödemelerini kabul etmek için, blok zinciri ödeme teknolojisinde uzman olan BitPay ile ortaklık kurdu. BitPay’in desteği sayesinde USDT ve BUSD gibi popüler stablecoinler de dahil olmak üzere 100’den fazla kripto para ile 7 günlük EuroCup maçlarının biletleri satın alınabilecek. Ayrıca, Bitpay aracılığıyla dünyanın en büyük ödeme yöntemleri Coinbase Wallet, Ledger Wallet, Trust Wallet, MetaMask ve bazı diğer DeFi cüzdanları sayesinde bilet satın almak çok kolay olacak.

İngiltere’de kripto para ile bilet satın almak kolaylaşacak!

Futbolun evi olarak görülen İngiltere’de basketbol da popülerlik kazanmaya başladı. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi basketbol takımının prestijli EuroCup turnuvasına katılması oldu. Takımın bu turnuvaya katılmasından sonra ilk defa London Lion’un Copper Box Arena biletleri sezonluk satışa koyuldu ve kısa sürede bitti.

Basketbol takımının taraftarlarının çoğunun genç olması sebebiyle BitPay ile yapılan ortaklığın dünyaya kripto para benimsenmesinin artırılması planlanıyor. Ayrıca BitPay, genç yetişkinlerin finansal okuryazarlığını artırmak için bir eğitim programı başlatmayı planlıyor. Bu planlama, İngiltere’deki gençlerin %80’inin mali durumlarından emin olmadığı sonucundan sonra alındı.

777 Partners’in İşletme Ortağı Jonathan Lutzky, kulübün toplumu olumlu yönde etkilemeyi hedeflediğini belirtirken, “para yönetimi ve geleceğe dönük finansal okuryazarlık en önemli sütunlardan bazıları” olduğunu dile getirdi.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar