Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62481.99
5.33%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3330.57
5.08%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.06
4.52%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $553.3
3.91%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Londra Menkul Kıymetler Borsası, Blokchain Tabanlı Platform Kurmayı Planlıyor!

Londra Menkul Kıymetler Borsası, blockchain teknolojisine yeşil ışık yaktı

Clock
Paylaş
Londra Menkul Kıymetler Borsası, Blokchain Tabanlı Platform Kurmayı Planlıyor!

Londra Menkul Kıymetler Borsası, blockchain teknolojisine yeşil ışık yaktı. Londra Menkul Kıymetler Borsası, blockchain üzerinde geleneksel varlık alım satım platformu oluşturmayı planlıyor. Financial Times’a açıklamalarda bulunan LSEG sermaye piyasaları başkanı Murray Roos, geleneksel finans ürünlerinin daha verimli alınıp satılabilmesi ve saklanabilmesi için blokzincir tabanlı bir platform kurmayı planladıklarını kamuoyuna duyurdu.

728×90 muhabbit - Londra Menkul Kıymetler Borsası, Blokchain Tabanlı Platform Kurmayı Planlıyor!300x250 muhabbit - Londra Menkul Kıymetler Borsası, Blokchain Tabanlı Platform Kurmayı Planlıyor!

Şirket 1 yıldır blockchain teknolojisi üzerinden çalıştıklarını belirtirken ayrıca blockchain teknolojisini kullanarak geleneksel finansal araçların alım satımını sunan ilk büyük borsa olacaklarını da ayrıca belirtti.

“Söz konusu bu projemiz kripto para birimlerini kapsamıyor ve temelde blokchain teknolojisinin geleneksel finansı desteklemesine dayanıyor. Buradaki amacımız, dijital teknolojiyi kullanarak daha akıcı, daha sorunsuz, daha ucuz ve daha şeffaf bir süreç yaratmak ve bunu düzenlemek için dijital teknolojiyi kullanmak.”

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar