Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64278.71
-0.76%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3505.74
-0.13%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.44
-4.72%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $583.8
-0.61%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Los Angeles Lakers, Socios ile Ortaklık Kurdu!

Ünlü basketbol takımı, kripto para piyasasına giriş yaptı!

Clock
Paylaş
Los Angeles Lakers, Socios ile Ortaklık Kurdu!

NBA tarihinin en başarılı takımlarından bir olan Los Angeles Lakers, Socios ile resmi sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu.

Los Angeles Lakers Kripto Para Sektöründe!

Kısa bir süre önce yapılan duyurua, spor ve eğlence endüstrisi ile ilgilenen Socios, 2021-22 NBA sezonunda Los Angeles Lakers’ın sponsoru olacak.

728×90 muhabbit - Los Angeles Lakers, Socios ile Ortaklık Kurdu!300x250 muhabbit - Los Angeles Lakers, Socios ile Ortaklık Kurdu!

İş birliği ile platform, taraftarlar için sanal etkinlikler düzenleyecek. Bu sayede taraftarlar, hem sevdikleri takımla hem de oyuncularla etkileşim kurabilecek.

LA Lakers Operasyon Başkanı Tim Harris, konu hakkında şunları söyledi:

Taraftarlarımıza hizmet etmeye ve onlarla etkileşim kurmaya önem veren bir takım olarak, Socios ile ortaklık kurduğumuz için heyecanlıyız.

Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus ise NBA takımını spor dünyasının en ikonik takımlarından biri olduğunu söyledi ve bu ortaklığın Amerika pazarına girmek için harika bir fırsat olduğunu söyledi.

Los Angeles Lakers, spor alanındaki en prestijli markalardan biri. Socios.com ABD pazarına girerken onlarla çalıştığı için gurur duyuyor.

ABD’de taraftar katılımını bir sonraki seviyeye taşımak için bazı çalışmalar yaptık. Bu çalışmaları uygulamak için sabırsızlanıyoruz.

Socios, Juventus, Milan, PSG, Barcelona ve Galatasaray gibi kulüplerle ortaklık duyurduğu için, ağırlıklı olarak futbol kulüpleriyle ilişkilendiriliyor.

Geçtiğimiz ay firma, Arjantin’deki en başarılı futbol kulüplerinden biri olan Boca Juniors için 10 milyon $’lık bir sponsor anlaşması imzalamıştı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar