Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65010.63
1.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3139.68
3.03%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.02
3.21%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $566.3
1.45%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Los Angeles Rams Oyuncusu Odell Beckham Maaşını BTC ile Alacak!

Amerikan futbol oyuncusu 2021 sezonu için toplam maaşı yaklaşık 75.66 BTC değerinde olacağı öngörülüyor!

Clock
Paylaş
Los Angeles Rams Oyuncusu Odell Beckham Maaşını BTC ile Alacak!

Odell Beckham Jr Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi.

odell beckham twıtter

Los Angeles Rams amerikan futbol takımının önemli oyuncularından biri olan Odell Beckham Jr., 4.25 milyon dolarlık maaşının tamamını BTC olarak alacağını açıkladı.

Amerikan futbolu spor muhabiri Ian Rapoport, Beckham’ın 2021 sezonu için 3 milyon dolarlık ücretine ek olarak 500.000 dolarlık imza parası ve bonus olarak 750.000 dolarlık alacağı ödeme ile beraber 2021 sezonu için toplam 4.25 milyon dolar kazanacağını söyledi.

Bitcoin’in fiyat olarak sert hareketler yaptığı bir dönemdeyiz. Popüler oyuncu maaşını alırken, BTC üzerinden mi yoksa dolar üzerinden mi alacağı merak konusu oldu. Eğer maaşını yakın zamanda BTC ile alacaksa büyük kâr veya büyük zarar edebilir.

Twitter’daki profil resmi CryptoPunk’a benzer bir avatara sahip olan Beckham, kripto para piyasasıyla yakından ilgileniyor gibi görünüyor. Crypto.com platformunun The city’s Staples Center’ı yeniden adlandırmak için 700 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladıktan sonra, kripto paralar oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmış gibi görünüyor.

Böylelikle Beckham, kripto paraları benimseyen diğer profesyonel spor oyuncuları kervanına katılmış oldu. Ayrıca Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers da 22 milyon dolarlık maaşının bir kısmını BTC olarak alacağını söyledi.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar